Pdf Kitaplık

Karanlık Taç - Sarah J. Mass (Cam Şato #2)




Hemen İndir
Karşınızda Kralın Şampiyonu Celaena Sardothien. Güzel Ölümcül Efsanevi Celaena şeytanın buyruklarını yerine getiren zalim bir suikastçı mı? Gerçek sevgiyi arayan tutkulu bir âşık mı?
Kralın bir numaralı suikastçısı olan Celaena, sarayın en korkulan kadını. Ne kadar kan dökerse o kadar özgür olabiliyor. Ama üstlendiği her ölüm, söylediği her yalan, sevdiklerini tehlikeye bir adım daha yaklaştırıyor. Yüzbaşı Westfall ve Prens Dorian onu korumaya devam etseler de, Celaena korkunç bir gecede, büyük bir trajedi yaşayacak. Celaena ne için savaşacak: Özgürlüğü mü, kalbi mi yoksa krallığının geleceği için mi?
Natalie, Sparky’nin ayağını kayıştan kurtarmak için durunca Blake de yola devam etmek için onu bekledi. Onları tanımayan biri, aile olduklarını sanabilirdi fakat değildiler. Aralarındaki tek bağ haylaz bir köpekti. Sparky’den başka onları birbirine bağlayan hiçbir şey yoktu.
Sanki Natalie’nin aklını okurmuş gibi, Blake başını çevirip Natalie’ye yanıldığını gösterdi. Dudaklarına, yanaklarına ve gözlerine baktı. Natalie’nin teni yanıyor, gıdıklanıyor, aralarında bitmek bilmeyen bir arzu olduğunu ona bir kez daha hatırlatıyordu. Fakat bazen arzunun aşkla bir alakası olmazdı. Bazen arzu sadece arzu demekti.
Blake, Charlotte’un söylediği bir şeye gülerken, yüzünü Natalie'ye çevirdi. Bembeyaz dişleri ve seksi dudakları gülerken muhteşem görünüyordu. Gözlerindeki sıcak ışıltı yüzünden çok daha güçlü duygular hissetmekte olduğunu zannedebilirdi.
Natalie başını eğip spor ayakkabılarının parmak uçlarına
baktı. Blake’e âşık olmak büyük bir hata olurdu. Hem de çok büyük bir hata. Hatta yıllarca Michael’ın saçmalıklarına inanmaktan çok daha büyük bir hata olurdu. En azından eski kocasına inanması büyük bir hata olmuştu. Adam evlendikten sonra değişmişti ve bu, Natalie’nin suçu değildi. Blake’e karşı daha en başından dürüst ve açık davranmıştı ve bundan pişman değildi. Blake duygusal açıdan ulaşılmaz biriydi, bağlanma sorunları yaşıyordu ve bunlann hiçbirinin birer sorun olduğuna inanmıyordu. Natalie bunları en başından beri biliyor ve buna rağmen ona âşık oluyordu.

Hayır, Blake’in bir sorunu yoktu. Sorun kendinde)di. Duygusal olarak henüz gelişimini tamamlamamış, seksi, güzel vücutlu bir adama âşık oluyordu ve sorunu, ona âşık olmasını nasıl engelleyeceğini bulmaktı.

Sayfa Sayısı: 500
Baskı Yılı: 2014
Dili: Türkçe
Yayınevi: DEX

Tıkla İndir
(Not: İndirmek İçin Tıkladığınızda; 5 Saniye Bekleyip Reklamı Geç'e Tıklayıp İndirebilirsiniz)


Karanlık Taç - Sarah J. Mass (Cam Şato #2) TIKLA!
Bize en büyük desteği yorum yaparak sağlayabilirsiniz.
Ayrıca paylaş butonlarını kullanmayı ve kırık linkleri bize bildirmeyi unutmayın