Pdf Kitaplık

Kiralık Eş - Christine Bell PDF e-Kitap indir
Hemen İndir


Christine Bell - Kiralık Eş PDF e-Kitap indir


Gazetelerdeki iş ilanlarının sürekli takipçisi olan Lindy Knight, gırtlağına kadar borca batmıştır. Sıradan bir işin kendini kurtarmasına yetmeyeceğini bilse de, aramaya devam eder ve bir gün, ilginç bir ilanla karşılaşır. 


Üç haftalık bir pozisyon için, yeterli oyunculuk deneyimine sahip, 25-35 yaşlarında hoş bir kadın aranıyor. Dizi ya da film oyuncuları başvurmamalıdır. Tam üç hafta boyunca 7 gün 24 saat ulaşılır olmak karşılığında ücret net 20,000 Dolar'dır. Başvuracak kişinin seyahat engeli olmamalıdır. Ellerim dolu,” dedi Blake. “Tişörtünü benim yerine çıkar." Natalie bir işletme sahibiydi. Yedi günün yimıi dört saati kendi kendinin patronuydu ve yetki her zaman kendi-sindeydi. Kafasının içinden geçenler, gerçek bir ilişki yaşamak için beklemesi gerektiğini söylerken, kalbi başka şeyler söylüyordu. Blake kendi isteği gerçekleşeceği için mutluydu.

Natalie pembe tişörtünün alt kısmını tutarak yukarı doğru çekti. Göbeğinden kamının üst kısmına doğru ve oradan da dolgun göğüslerine kadar. Blake çok heyecanlanıyor, esas kontrolün kimde olduğunu merak ediyordu. Nefesini tutmuştu. Natalie hafifçe gülümsedi ama Blake bu gülümsemenin utangaçlıktan mı yoksa haylazlıktan mı kaynaklandığını anlayamadı. Natalie tişörtünü çekip çıkardı. Göğüs uçları serbest kalmıştı artık. Saçları geriye doğru savrulup omuzlarına düşmüş, sağ göğsünün üzerinde toplanmıştı. Blake’in midesi sert bir yumruk yemişçesine acıyla kasıldı.
“Çok güzel.” Elini kaldırıp parmak uçlarıyla Natalie’yi okşamaya başladı. Natalie, Blake’in parmaklarının altında titriyor, göğsünü onun eline doğru itiyordu. Yüzünü ona
doğru hafifçe kaldırınca Blake onu dudaklarından öptü. Tadı çok güzeldi; seksle karışık Natalie tadı. Natalie parmak uçlarında yükselince meme uçları Blake’in tişörtüne sürtündü.

İlk başta garip gelen bu ilan, ödemesi gereken borçları hatırladığında, bir çıkış kapısı gibi görünmeye başlar. Lindy, hayatının en cesur hamlelerinden birini yapacak ve bu işi kapmak için harekete geçecektir.

(Tanıtım Bülteninden)

Türkçe 352 s. - İstanbul, 2014

ISBN : 9786059961172
Yayına Hazırlayan : Hasret Parlak
Kapak Tasarımı : Başak Yaman, Sinem Keyik
Çeviri : Pınar Polat

Kategoriler;

Edebiyat / Aşk Roman ve Öyküleri


Download (Yandex Disk)

(Not: İndirmek İçin Tıkladığınızda; 5 Saniye Bekleyip Reklamı Geç'e Tıklayıp İndirebilirsiniz)


Kiralık Eş - Christine Bell PDF e-Kitap indir TIKLA!
Bize en büyük desteği yorum yaparak sağlayabilirsiniz.
Ayrıca paylaş butonlarını kullanmayı ve kırık linkleri bize bildirmeyi unutmayın