Pdf Kitaplık

Küller - Ilsa J. Bick (1. Kitap)
Hemen İndir
Annesi Michaefdan nefret ederdi ve bu nefretin karşılıklı olduğundan, daha Michael tutuklanmadan çok uzun zaman önce emin olmuştu. Natalie'nin üniversiteye gitme-mesinden dolayı Miehael'ı suçluyordu. Michael her konuda suçlanabilirdi fakat bu konuda bir suçu yoktu. “Annem iyi. Emekli olduktan sonra evini satıp bir karavan aldı.” Gençken geldikleri bu restoranda oturmak Natalie için oldukça tuhaf ve rahatsız ediciydi. Masasında oturan adamı tanıyordu. Omzunda doğum lekesi ve dizinde üçgen şeklinde çilleri olduğunu biliyordu. Fakat onu hiç tanımamıştı. “Karavanı Jed Amca’nın kamyonunun arkasında bağladılar. Şimdi üçü birlikte sürekli seyahat ediyorlar.” Kendisini bırakıp kaçan Mic-hael’ı hiç tanımıyordu. Karşısında oturan Miehael’ı da hiç tanımıyordu. “Şükran Günü’nde de muhtemelen Arizona’da olacaklar.” Annesi karavanını çok seviyordu. Charlotte da çok seviyordu fakat Natalie, tatili geçirmek için daha kötü bir seçenek düşünemiyordu.
“O halde Şükran Günü yemeği için annemle babamın evine gelmelisiniz.”
Cooper’larla geçirmek hariç tabii. “Hayır.” Natalie başını salladı.
Michael, eskiden Natalie’yi ikna etmek için kullandığı gülümsemesini takındı. Artık işe yaramıyordu. “Uzun zamandan sonra bu ilk tatilimi sizinle geçirmek istiyorum.”
Bu küçük grup ve hayatta kalan diğerleri için şimdi tüm mesele, yiyecek ve barınak bulmak, kime güveneceklerini iyi bilmek, darbe sayesinde kazandıkları güçleri iyi kullanmak ve bir de kimin insan, kimin artık "değişmiş" ve bir zombiye dönüşmüş olduğunun ayırdına varmaktır.

Her an bizim dünyamızın da başına gelebilecek bir felaketten sonrasını anlatan Küller, okurların elinden düşmeyecek, zaman zaman da kanını donduracak bir serinin ilk kitabıdır.

Sayfa Sayısı: 368
Baskı Yılı: 2011
Dili: Türkçe
Yayınevi: DEX


Tıkla İndir


(Not: İndirmek İçin Tıkladığınızda; 5 Saniye Bekleyip Reklamı Geç'e Tıklayıp İndirebilirsiniz)


Küller - Ilsa J. Bick (1. Kitap) TIKLA!
Bize en büyük desteği yorum yaparak sağlayabilirsiniz.
Ayrıca paylaş butonlarını kullanmayı ve kırık linkleri bize bildirmeyi unutmayın