Pdf Kitaplık

Kıyıdaki Cam Kırıkları - Anita Shreve PDF e-Kitap indir
Hemen İndir
kiyidaki-cam-kiriklari-anita-shreveAnita Shreve - Kıyıdaki Cam Kırıkları PDF e-Kitap indir

Blake’in kalbi göğsünden çıkacakmış gibi atıyor, resmen beyninde zonkluyordu sanki. Natalie’den önce gelecekti. Tanrım, bunu yapmak istemiyordu. Tutmaya çalıştı. Hızla gidip gelmesine rağmen yine de tutmaya çalışıyordu. “Hadi gel, Natalie,” diye fısıldadı ve ardından Natalie’nin derin iniltisini duydu. Orgazmla birlikte kasılması daha da artmıştı ve durmak bilmiyordu. Blake hayatında bu kadar uzun süre orgazm yaşayan bir kadın görmemişti. Blake de daha fazla dayanamadı ve hemen içinden çıkabilmek için kendini hazırladı. Prezervatifsiz yakalandığı durumlarda boşalmadan dışarı çıkma konusunda üzerine yoktu. Aniden dışarı çıkıp kendini bıraktı. Omurgasına yükselen zevk ve titremeyle bir an öleceğini sandı. Mavi bir kanepenin üzerinde bu kadar güzel bir kadının yanında ölse, umurunda bile olmazdı. Hareket edemiyor, nefes alamıyordu. Hiçbir şey düşünemiyordu. Natalie onu resmen öldürmüştü. Soluğunu yakalamayı başardığı anda tekrar öldürmesi için sabırsızlanmaya başlamıştı bile.
Ufak bir kıkırdama duydu.
Sahilde bir evdi. Honora yaşına ve çatlaklarına rağmen evi kiralamakta tereddüt etmemişti. Sexton'la birlikte atıldıkları yeni yaşamlarına onu da katarak onarmışlardı.

Sexton bir müddet sonra evi satın almanın yolunu bulmuştu ama zamanlaması tümüyle yanlıştı. Ekonomi dibe dalışa geçmişti. Finansal baskı da tırmandıkça Honora evlendiği bu adamı hiç tanımadığını ve dünyanın ne kadar acımasız olduğunu fark etmeye başlamıştı.


Her sabah sahilde topladığı, kıyıya birlikte sürüklenmiş olan deniz kabuklarıyla cam kırıklarının onu zamanın başka renklerine, başka seslerine ve başka dokularına götürdüğünü hissediyordu. Geleneklere karşı koyan sosyetik Vivian, Honora'yı tehlikeli bir ortama sürükleyen McDermott ve birbirlerinden ayrı insanları bir arada tutmayı becerebilen Alphonse'un ilginç öyküsü.


Türkçe 144 s. - İstanbul, 0

ISBN : 9789758721030
Çevirmen : Onur Öztürk Erdün

Kategoriler;

Edebiyat (Roman - Öykü) Çeviri / Kuzey AmerikaDownload (Yandex Disk)

(Not: İndirmek İçin Tıkladığınızda; 5 Saniye Bekleyip Reklamı Geç'e Tıklayıp İndirebilirsiniz)


Kıyıdaki Cam Kırıkları - Anita Shreve PDF e-Kitap indir TIKLA!
Bize en büyük desteği yorum yaparak sağlayabilirsiniz.
Ayrıca paylaş butonlarını kullanmayı ve kırık linkleri bize bildirmeyi unutmayın