Pdf Kitaplık

Sonsuza Kadar - Natasha Boyd
Hemen İndir
Adımı ve soyadımı yazabiliyim? Charlotte tabağını kenara itip çocuk mönüsü için yer açtı. Natalie’nin çantasına taşıdığı sekizli boya kaleminin arasından seçtiği kalemle kâğıt mönünün üzerine yazdı. Birkaç dakikasını aldı fakat kısmen de olsa başardı. Bazı harfler diğerlerinden daha yukardaydı ve yazarken satırda yer kalmadığı için soyadının son üç harfini bir alt satıra yazmak zorunda kalmıştı. “İşte.” Gülümseyerek döndü ve mönüyü Michael’a verdi. “Charlotte Elizabeth Cooper.”
“Harika.” Michael bir yandan yemeğini yerken, bir yandan da yazıyı inceledi. “Çok güzel yazmışsın.” Başını kaldırıp Natalie’ye baktı. “Okuldaki diğer çocuklar da adlarını yazabiliyorlar mı?”
“Bazıları.” Michael beş yaşındaki bir çocuğun gelişim süreci ve başarıları hakkında hiçbir şey bilmiyordu ve sorduğu soru, kendi çocuğunun hayatındaki eksikliğini onaya çıkarıyordu. “Yaz boyunca Charlotte'la birlikte bunun üzerinde çalıştık.”
Michael, kızına baktı. “Başka ne yazabilirsin?” Charlotte omuzlarını silkip krepinden bir ısırık aldı. “Tok güzel yesimley tizebiliyim.” Bir yudum süt alıp dudağının üstünde kalan sütü yaladı. “Kâğıt vay mı, anne?” Natalie çantasını karıştırıp, bir fatura zarfı çıkardı. “Arkasına çiz.”
“Tamam.” Charlotte mavi kalemi alıp çizmeye koyuldu. “Şükran Günü’nde ne yapacaksınız?” diye sordu Michael. “Muhtemelen evdeyiz. Annem artık Gloria Teyzemle birlikte kalıyor.”
“Duydum. Annen nasıl?”

Hollywood yıldızı Jack Eversea, Carolina sahilindeki küçük kasabaya adım attığında, Keri Ann Butler'ın masum kalbine bir anda girmiş ve yedi ay sonra kasabadan ayrıldığında, geride kanayan bir yara bırakmıştı.

Jack en yakınındakiler tarafından ihanete uğramış, aldatılmış ve tehdit edilmişti ve neredeyse kariyerinden olacaktı. Aynı zamanda, belki de hayatındaki tek "gerçek" şeyin de parmakları arasından kayıp gitmesine izin verdiğinin farkındaydı. Ama elleri bağlıydı; bunun olmasını engelleyememişti… En azından şimdiye kadar.

Şimdi Jack geri döndü ve gerçek aşkının kalbini kazanmaya kararlı. Peki, ama Keri Ann'i, hem Jack'e hem de istediği her şeye, sonsuza kadar sahip olabileceğine inandırabilecek miydi?

Sayfa Sayısı: 384
Baskı Yılı: 2015
Dili: Türkçe
Yayınevi: YabancıTıkla İndir

(Not: İndirmek İçin Tıkladığınızda; 5 Saniye Bekleyip Reklamı Geç'e Tıklayıp İndirebilirsiniz)


Sonsuza Kadar - Natasha Boyd TIKLA!
Bize en büyük desteği yorum yaparak sağlayabilirsiniz.
Ayrıca paylaş butonlarını kullanmayı ve kırık linkleri bize bildirmeyi unutmayın