Pdf Kitaplık

Tatlı Aşk - Susan Mallery pdf indir
Hemen İndir

İlk aşktan daha tatlı bir şey olabilir mi?

Bunu Claire Keyes'e sormayın. Yirmi sekiz yaşındaki dâhi piyanist bırakın âşık olmayı, bugüne dek kimseyle flört bile etmemiştir. Kariyerinin peşinde koşmaktan aile ve arkadaşlarına zaman ayıramayan Claire, ailesinin pastanesini ve iki kız kardeşini de yıllardır ziyaret etmemiştir.

Ancak şimdi bir kardeşi hasta, diğeri ise kayıptır ve yumurta bile kıramayan Claire, hasta bakıcı rolünü üstlenmekte kararlıdır. Yapılacaklar listesinin başında kız kardeşleriyle sıkı bir bağ kurmak, âşık olmak veya en azından şehveti tatmak vardır.
Ted Porter’ın tüysüz kedisinin tuvale basılmış resmini bir kutunun içine koydu. Blake’e öfkelenemezdi. En azından öfkelenmemesi gerekirdi. Bir erkekle seks yapmadan önce bir ilişkiye başlamak isteyen kendisiydi. Bu seçimi yıllar önce yapmış olan ve kendi ilkelerinden ödün vermiş olan kendisiydi.
Blake’in aksine, bu seçimi yapmak kendisi için zor olmamıştı. Truly’deki adamların çoğu evlenmişti veya biz düzine kedi anneleriyle birlikte yaşıyorlardı. Tuval tabloyu kaldırdı. Ted gibi adamlardı bunlar. Blake’in aksine, kendisinin sekse ve ilişkilere karşı olan tutumu hiçbir zaman sorun teşkil etmemişti. İradesi daha önce hiç sınanmamıştı çünkü ilgilisini çeken başka bir erkek olmamıştı. Gerçekten de hiçbir erkek onu Blake kadar cezp etmemişti.
Önlüğünün cebinden bir kurşunkalem çıkarıp kutunun içini işaretledi. Blake yalan söylememişti. Natalie onun nerede durduğunu biliyordu. Eğer Natalie’nin Blake’e olan duyguları karşılıksızsa bu, Blake’in suçu olamazdı. Natalie ona karşı hissettiği duyguların aşk olup olmadığından emin değildi. Blake Junger, akıllı bir kadının âşık olacağı bir adam değildi. Kaçırılan veya mücevher kaçakçılarının peşine düştükleri bir kadının güvenebileceği bir adamdı o. Kendisi de söylemişti. Kurşun uçmaya başladığı zaman güvenebileceği bir adamdı o. Bir kadın, kendini güvende hissetmek için ona güvenebilirdi. Fiziksel bir güvendi bu; duygusal bir güven değil.
Natalie kutunun içini ölçüp tuval çerçevesine yapıştırıcıları uyguladı. Blake ayrıca, dizini yaralayan veya gereğinden fazla dramatik davranan beş yaşındaki kızlan eve taşıyabilecek bir adamdı. Ve bu adam, Natalie’nin kalbini ısıtıyordu. Bu adam, Natalie’nin kafasını kanştırıyor, sunduğu mönüye onu bağımlı yapıyordu. Bu adam, yani Blake, özel ordu nişancılarından daha tehlikeliydi.

Sayfa Sayısı: 320
Baskı Yılı: 2015
Dili: Türkçe
Yayınevi: Pegasus


Tıkla İndir


(Not: İndirmek İçin Tıkladığınızda; 5 Saniye Bekleyip Reklamı Geç'e Tıklayıp İndirebilirsiniz)


Tatlı Aşk - Susan Mallery pdf indir TIKLA!
Bize en büyük desteği yorum yaparak sağlayabilirsiniz.
Ayrıca paylaş butonlarını kullanmayı ve kırık linkleri bize bildirmeyi unutmayın