Pdf Kitaplık

Tehlikeli Aşk - Brenda Joyce (Yeni Tarama)
Hemen İndir
Bir Çingene'nin tehlikeli takıntısı...
Bir İngiliz'in tehlikeli arzusu...
Yasaklardan doğan tehlikeli bir aşk...
Blake gri gözlerini Natalie’ye çevirdi. “Artık biliyorsun,” dedi kısık bir sesle.
Evet, artık biliyordu fakat başka bir şey bilmiyordu. Eskiden Virginia’da yaşadığını, elektrikli tencerede yemek pişirdiğini ve bir erkek kardeşi olduğunu biliyordu. Daha önce hiç evlenmemişti ve evlenmeyi hiç düşünmemişti. Tek bildiği bunlardı ve artık emekli bir Deniz Hava Kara Timi üyesi ve keskin nişancı olduğunu biliyordu. Aslında tam da anlattığı
karakterde biri gibi duruyordu. Bazen rahat ve özgür. Bazen yoğun ve içtin. Her zaman tetikte.
Sessizce duruyorlardı fakat Natalie söyleyecek bir şey bulmaya çalışıyordu. Ona kaç kişiyi vurduğunu soramazdı. “.22’lik tabancamla oldukça iyi ateş ederim.'’ Blake gri gözleriyle ona baktıkça Natalie daha çok konuşmak istiyordu. “Yani, bir kunduzun kuyruğunu vuracak kadar iyiyimdir."
Blake sanki acı çekiyormuşçasına kaşlarını çattı. “Bu pek iyi değil, Güzel Kalçalı. Buna açık yara bile denilemez." Ellerini kalçalarından indirip Natalie daha karşı çıkmadan Charlotte’a doğru yürümeye başladı.
Natalie durduğu yerden Blake’in geniş omuzlarını ve ceketinin altından görünen kotla kaplanmış poposuna baktı. Kot pantolon her erkekte güzel durmazdı. Karnını ve göğüslerini yine sıcak bir his kapladı. Bazı erkeklerin popoları düzdü. Mesela babası. Ve Michael. Tüm yakışıklılığına rağmen arka tarafta hayal kırıklığı yaratan bir görüntüsü vardı. Blake' inki gibi yuvarlak değil, daha çok dümdüz ve uzun bir poposu vardı. Omuzlarını dikleştirip burnunu denizci paltosunun boynuna gömdü. Blake’in günde kaç tane squat* yaptığını merak ediyordu.

Sayfa Sayısı: 400
Baskı Yılı: 2013
Dili: Türkçe
Yayınevi: Pegasus
(Not: İndirmek İçin Tıkladığınızda; 5 Saniye Bekleyip Reklamı Geç'e Tıklayıp İndirebilirsiniz)


Tehlikeli Aşk - Brenda Joyce (Yeni Tarama) TIKLA!
Bize en büyük desteği yorum yaparak sağlayabilirsiniz.
Ayrıca paylaş butonlarını kullanmayı ve kırık linkleri bize bildirmeyi unutmayın