Pdf Kitaplık

Küçük Siyah Elbise - Susan McBride
Hemen İndir
Tüm bu davranışları sergileyen, tüm bu özelliklere sahip olan yanı adamdı. Hepsi de aynı Blake’di. Fiziksel olarak mükemmel fakat duygusal olarak gelişmemiş Blake. Kalp kıracak bir adamdı o.
Natalie çerçevelenmiş resmi kenara bıraktı ve Ted’in sipariş ettiği ikinci kedi tuvaline başladı. Blake Te birlikte bir köpeği paylaşıyorlardı. Komşuydular ve Charlotte, adamı en yakın arkadaşı sanıyordu.
Natalie, Blake’in ondan hoşlandığını biliyordu ama bu onunla birlikte olmak istediği anlamına gelmiyordu. Yaşadıkları hızlı seks de aynı şekilde bir ilişki anlamına gelmiyordu. Blake ondan hoşlanıyordu ama bu, hayatını onunla paylaşmak istediği anlamına gelmiyordu. Hayatının bazı noktalarını anlatıyor olması da tamamen açık olduğu anlamına gelmiyordu.
Natalie ikinci çerçeve kutusunu bitirdiği zaman dükkânın ön tarafından gelen zil sesini duydu. Lilah kahveye gelecekti. Ayrıca dosyası için çektirmek istediği fotoğraflar hakkında konuşacaklardı. Lilah bu yüzden gelmek istediğini söylemişti fakat ikisi de konunun bundan ibaret olmadığını biliyorlardı. Lilah, Natalie’yi dün gece olanlar hakkında sorguya çekmeyi planlıyordu. Natalie detayları anlatmak istemese de Lilah zorla anlattıracaktı. Hep öyle yapardı zaten.
Natalie ambardan çıkarak baskı makinesinin yanından geçti. Ön tezgâhın ardında duran Lilah değil, Blake’di. Kahverengi ceketini giymiş, haki ve siyah renkteki poşusunu boynuna sarmıştı. Dışarıda kar yağıyor, erimiş kar taneleri
saçının üzerinde parlıyordu. Yüzünde, ne düşündüğünü gösteren hiçbir ifade yoktu. Tamamen boş bir yüzle bakıyordu ama gözleri, Natalie ona doğru yürürken adımlarını ve bakışlarını izliyordu. O kadar ateşli bakıyordu ki Natalie üzerindekilerin alev alacağından korkmuştu. Lilah’nın bahsettiği ateşli bakışlar bunlardı işte. Sunduğu mönüye karşı Natalie’ yi istekli kılan bakışlar. Dünyasını değiştiren ve başını döndüren bakışlar.

Sayfa Sayısı: 352
Baskı Yılı: 2013
Dili: Türkçe
Yayınevi: Eksik Parça

>>> Tıkla indir<<<
(Not: İndirmek İçin Tıkladığınızda; 5 Saniye Bekleyip Reklamı Geç'e Tıklayıp İndirebilirsiniz)


Küçük Siyah Elbise - Susan McBride TIKLA!
Bize en büyük desteği yorum yaparak sağlayabilirsiniz.
Ayrıca paylaş butonlarını kullanmayı ve kırık linkleri bize bildirmeyi unutmayın