Pdf Kitaplık

Ruh Çıkmazı - Rachel Vincent (Ruh Çığlığı #3)
Hemen İndir
Kaylee Her Çığlık Attığında Biri Ölüyor. Kaylee'nin bir alışkanlığı vardır: Son derece çekici ve popüler erkek arkadaşı Nash. Kaylee gibi banshee olan Nash onu herkesten iyi anlamaktadır ve hiçbir şeyin aralarına girmesi mümkün değildir.
Natalie dönüp Blake’e baktı. “Ted’in tablolarını getireyim.” Gerçekten de, tek yapmak istediği, birkaç dakikalığına da olsa o ortamdan kaçıp nefes almaktı. Bu sabah yaşananlar ona Charlotte’un en sevdiği kitap olan Çılgın Çarşamba yı hatırlatmıştı. Sayfayı her çevirişinde daha çılgın şeyler oluyordu; domuzlar uçuyor, kertenkeleler araba sürüyordu. Şimdi Mabel pembe bir motorla içeriye girse hiç şaşırmazdı.
Blake kolunu onun beline dolayarak bir yere kaçmasını engelledi. “Söylediklerimi unutma.” Natalie’yi kendine doğru çekip ayakuçlarına kaldırdı. “Geri döndüğümde,” başını eğerek Natalie’nin dudaklarına doğru fısıldamaya devam etti, “ateşli, terli geceler.” Sonra avucunu Natalie’nin yanağına koyup dudaklarını usulca öptü. “Çılgın bir aşk gecesi.” Öpücüğü, işyerine uygun şekilde, birkaç saniye daha uzattı. “Uzun bir hafta olacak.” Çenesine hafifçe dokundu. “Ben yokken uslu dur.”
Natalie yaşadığı şokla yerinden kıpırdayamayacak durumdaydı; resmen buz kesmiş bir halde Blake’in tezgâhın arkasından çıkışını izledi. Blake’in botlarının çıkardığı ses, tüm sessizliği bozdu. Kapıyı açtı ve soğuk havayla birlikte kar taneleri içeriye girerken, o dışarıya çıktı.

Sayfa Sayısı: 312
Baskı Yılı: 2015
Dili: Türkçe
Yayınevi: Pegasus


Tıkla İndir

(Not: İndirmek İçin Tıkladığınızda; 5 Saniye Bekleyip Reklamı Geç'e Tıklayıp İndirebilirsiniz)


Ruh Çıkmazı - Rachel Vincent (Ruh Çığlığı #3) TIKLA!
Bize en büyük desteği yorum yaparak sağlayabilirsiniz.
Ayrıca paylaş butonlarını kullanmayı ve kırık linkleri bize bildirmeyi unutmayın