Pdf Kitaplık

Kemiklerin Haritası - James Rollins PDF e-Kitap indir
Hemen İndir


James Rollins - Kemiklerin Haritası ePub eBook Download PDF e-Kitap indir
James Rollins - Kemiklerin Haritası PDF ePub eKitap indir

3 BİLGE ADAM 7 DÜNYA HARİTASI
TEK SENARYO

Rahip kılığına girmiş yedi maskeli adam, Köln Katedrali'nde gece yarısı ayini basarak, orada bulunan herkesi katleder ve kutsal kalıntı sandığında 3 Bilge Adam'ın kemiklerini çalarlar. Bu olayı araştırmakla görevli Grayson Pierce, uluslararı bir güvenlik birimi SIGMA'da görevlidir.

Kahramanımız, peşine taktığı ve zamanla ilgi duymaya başladığı İtalyan dedektif Rachel Verona ve onun Vatikan'da görevli dayısı Monsenyör Vigor ile birlikte kendini Roma'da bulur. Olayın sorumluluğunu, varlığını Katolik Kilisesi'nde sürdüren ve kökleri ortaçağa dayanan Ejder Konseyi adında bir grup üstlenmiştir. Katedraldeki paha biçilimez hazinlerin yerine sadece Bilge Adamlar'ın kemiklerini çalan Ejder Konseyi sizce neyin peşinde?

Publishers Weekly tarafından 2005'in en başarılı 5 kitabından biri olarak gösterilen " Kemiklerin Haritası" toplam 5 eserden oluşan 'Sigma Gücüé serisinin ilki, Hz. İsa'nın gelişini önceden gören 3 Bilge Adam'ın asırlık sırlarıyla başlayan macera, eski dünyanın 7 harikası üzerinde şekillenecek akıl almaz bir komployu okuyuculara yaşatıyor.

Şaşırtıcı serüvenlerin çok satan ustası James Rollins, uzun yıllar süren araştırmalarını akıcı kalemiyle birleştiriyor ve okuyucuları ölümcül bulmacalarla dolu kıtalararası bir takibe sürüklüyor…

"Esrarengiz, efsanevi bir obje, Vatikan'lı casuslar ve yüzyıllardır varlığını sürdürmüş bir konsey. Size tanıdık geldi mi bunlar? Dan Brown hayranları, Rollins'in de bağımlısı olacaklar." 
- Publishers Weekly -

"Da Vinci Şifresi'ni okuyup da beğenenler kesinlikle KEMİKLERİN HARITASI'nı okumak isteyecekler, ancak Dan Brown'ın eserini eleştirenler bile Rollins'in eserine hayran kalabilirler."
- BookList -
(Tanıtım Bülteni)

Kemiklerin Haritası
Orijinal Adı: Map of Bones: A Sigma Force Novel
Yazar: James Rollins
Çevirmen: Baysan Bayar
Sayfa Sayısı: 440
Yayın Tarihi: 23 Ocak 2006
Dili: Türkçe
ISBN: 9789756006016
Yayınevi: April Yayıncılık

Kategoriler;
Edebiyat / Macera - Aksiyon

Download PDF (Yandex Disk)

(Not: İndirmek İçin Tıkladığınızda; 5 Saniye Bekleyip Reklamı Geç'e Tıklayıp İndirebilirsiniz)


Kemiklerin Haritası - James Rollins PDF e-Kitap indir TIKLA!
Bize en büyük desteği yorum yaparak sağlayabilirsiniz.
Ayrıca paylaş butonlarını kullanmayı ve kırık linkleri bize bildirmeyi unutmayın