Pdf Kitaplık

Başmeleğin Öpücüğü - Nalini Singh ePub PDF e-Kitap indir
Hemen İndir
Başmeleğin Öpücüğü - Nalini Singh ePub PDF e-Kitap indirNalini Singh - Başmeleğin Öpücüğü ePub eBook Download PDF e-Kitap indir

Nalini Singh - Başmeleğin Öpücüğü PDF ePub eKitap indir

Lonca Avcısı #2: Başmeleğin Öpücüğü - Nalini Singh Lonca Avcısı 2.Kitap

Lonca Avcısı serisinin bu ikinci kitabında, okurun güzelliğin ve kana susamışlığın hüküm sürdüğü ve meleklerin her şeyin hâkimi olduğu bu dünyadaaki yolculuğu devam ediyor.

Vampir avcısı Elena Deveraux, bir yıllık komadan uyandığında değişmişti. Artık, kanatları gece yarısı ve şafak renklerinde olan bir melekti. Ama Elena'nın vücudu hâlâ kırılgandı ve uçabilmek için iyileşmesi gerekiyordu. Son derece çekici bir şekilde tehlikeli sevgilisi Başmelek Raphael ise geçmişten bugüne hep "benim" dediklerine karşı korumacı ve kontrolcü olmuştu. Ne var ki, Elena söz konusu olduğunda otoritesi hiçbir işe yaramıyordu…

Birbirlerini henüz anlamaya başlamışlarken Raphael, bir diğer başmelek olan Lijuan'dan bir balo davetiyesi almıştı. Bu daveti reddetmenin ölümcül sonuçları olabilirdi; bu yüzden Raphael, balonun olacağı ve onları korkunç bir kâbusun beklediği Pekin'e gitmeden önce Elena'nın uçmasını sağlamalıydı. Çünkü kadim ve merhametsiz Lijuan, ölülerin gücünü taşıyordu ve özellikle Elena için korkunç planları vardı…

“Maalesef, evet.’’ Natalie, bir müşterinin neden yirmiden fazla fotoğraf siparişi verdiğini anlayabiliyordu ama kişisel fotoğraflarını evde kendileri basmak yerine ona bastırmalarını anlamıyordu.

Natalie, Brandy’ye fotoğrafları postaya vermeden önce nasıl paketlemesi gerektiğini gösterdi. Kız bunları hazırlarken Natalie de Blake’in birkaç saat önce gönderdiği bir deste fotoğrafı alma şansı yakalamış oldu. Blake’i en son, Char-lotte’a bisikletini dışarıya bırakmasını söylediği gün, posta kutusunun yanında görmüştü. Öpüşmelerinin üzerinden üç gün geçmişti ve o geceye dair çok az şey hatırlıyordu. Öpüşmelerine ve birbirlerine dokunmalarına dair kesik kesik anlar. Avuçlarında Blake’in sert göğsü ve güçlü kasları. Eğer doğru hatırlıyorsa ve sarhoşluk anma denk gelmiş bir fantezi değilse, Blake Junger bir kadını nasıl öpmesi gerektiğini çok iyi biliyordu. Ne soru sormuş ne de tereddüt etmişti. Tek yaptığı o yakışıklı yüzünü aşağıya doğru eğip ateşli ve güçlü dudaklarıyla önündeki tüm dirençleri yakıp yıkmaktı. Gerçi Natalie de herhangi bir direnç gösterdiğini hatırlamıyordu. En ufak bir çaba bile göstermemişti.

"Her şeyiyle muhteşem!!!"


-New York Times çoksatan yazarı Gena Showalter-

"Meleklerin gizemli dünyası, Nalini Singh'in gün geçtikçe kendini geliştiren yeteneğiyle bir araya geliyor… Serinin ikinci kitabı için raflarınızda yer açsanız iyi edersiniz!"


- Romantic Times (Top Pick)-

"Başmeleğin Öpücüğü, Nalini Singh'in ne kadar eşsiz bir yetenek olduğunu gösteriyor…"


- Book Binge-


"Baş döndürücü, eşsiz, şaşırtıcı, büyüleyici ve muhteşem."


- Errant Dreams Reviews-


"Nalini Singh, Başmeleğin Öpücüğü'nde gerçekten kendini aştı! Lonca Avcısı serisi sizi asla hayal kırıklığına uğratmayacak."


- Romance Junkies-

(Tanıtım Bülteni)

Kitabın Adı: Başmeleğin Öpücüğü

Orijinal Adı: Archangel's Kiss

Alt Başlık: Baş Meleğin Öpücüğü

Yazar: Nalini Singh

Çevirmen: Bige Turan Zourbakis

Seri: Lonca Avcısı Serisi (Guild Hunter, #2)

Seri Sıralaması: #2/8 + 4 (Novella)

Yayın Tarihi: Kasım 2015

Sayfa Sayısı: 384

Dili: Türkçe

ISBN: 9786055016586

Yayınevi: Yabancı Yayınları

Tür: Roman, Fantastik, Paranormal, Aşk, Yeni-Yetişkin

Lonca Avcısı Serisi

1. Kitap: Meleklerin Kanı (Angels’ Blood)

2. Kitap: Başmeleğin Öpücüğü (Archangel’s Kiss)

3. Kitap: Archangel’s Consort

3.5 Ara Kitap: Angel’s Wolf

4. Kitap: Archangel’s Blade

5. Kitap: Archangel’s Storm

6. Kitap: Archangel’s Legion

7. Kitap: Archangel’s Shadows

8. Kitap: Archangel’s Enigma
Kategoriler;
Edebiyat / Fantastik

Epub indir / Pdf indir
(Not: İndirmek İçin Tıkladığınızda; 5 Saniye Bekleyip Reklamı Geç'e Tıklayıp İndirebilirsiniz)


Başmeleğin Öpücüğü - Nalini Singh ePub PDF e-Kitap indir TIKLA!
Bize en büyük desteği yorum yaparak sağlayabilirsiniz.
Ayrıca paylaş butonlarını kullanmayı ve kırık linkleri bize bildirmeyi unutmayın