Pdf Kitaplık

Bazı Kızlar Aşk İçin Herşeyi Yapar - Clodagh Murphy ePub PDF e-Kitap indir
Hemen İndir

Clodagh Murphy - Bazı Kızlar Aşk İçin Herşeyi Yapar ePub eBook Download PDF e-Kitap indir
Clodagh Murphy - Bazı Kızlar Aşk İçin Herşeyi Yapar PDF ePub eKitap indir

Yedinci Bölüm
Baskı makinesinin gürültüsü Natalie'ye para sesi gibi geliyordu. Şirketin fotoğraf baskı hizmeti son zamanlarda o kadar çok rağbet görmeye başlamıştı ki Natalie geçen gün yarızamanlı çalışabilecek yeni bir eleman almıştı. Brandy Finley kasabadaki lisede son sınıf öğrencisiydi ve çalışma saatleri onun için gayet uygundu. Herkes saat beşte baskısını almak için geldiğinde, Natalie bir yardıma ihtiyacı olduğunu fark etmişti. Özellikle fotoğrafların postaya verilmesi konusunda yardım istiyordu.
“Bazen insanlar, uygunsuz fotoğraflar gönderiyor ve fotoğraflar basılana dek fotoğraftakinin ne olduğunu göremiyoruz,'’ dedi Brandy’ye, makineye nasıl mürekkep doldurulacağını gösterirken. Aklına Frankie geldi. Bu genç kız, o devasa aletle karşılaşsaydı neler olurdu kim bilir. “Eğer çıplak fotoğraflara denk gelirsen veya kişisel olarak rahatsız edici bir fotoğraf görürsen, bir kenara bırak, ben ilgilenirim.
“İnsanlar buraya çıplak fotoğraflarını mı gönderiyorlar?" Brady gözlük camlarının ardından Natalie’ye bakıyordu. Başvuru formunda fen kulübü üyesi olduğunu veya bando takımında klarnet çaldığını yazmasaydı bile, ilk iş gününde giydiği modası geçmiş kedili tişörtle zaten kendini ele verecekti. Bugün ise üzerinde asa resmi olan bir Team Volde-mort tişörtü giymişti. Natalie kendi giydiği şirket gömleklerinden bir tane de Brandy için yaptırması gerektiğine karar verdi. Göğüs cebinde logo işlemesi olan bembeyaz bir gömlek. Haki veya siyah pantolon; kot pantolon uygun değildi
(Tanıtım Bülteni)

Kitabın Adı: Bazı Kızlar Aşk İçin Herşeyi Yapar
Orijinal Adı: Some Girls Do
Yazar: Clodagh Murphy
Çevirmen: Tuğba Kırca
Yayın Tarihi: Eylül 2015
Sayfa Sayısı: 450
Dili: Türkçe
ISBN: 9786051243405
Yayınevi: Net Kitap Yayınları
Tür: Roman, Edebiyat, Aşk, Romantizm, Erotik, Gençlik

Kategoriler;
Edebiyat / Romantik Aşk

Epub indir  /  Pdf indir
(Not: İndirmek İçin Tıkladığınızda; 5 Saniye Bekleyip Reklamı Geç'e Tıklayıp İndirebilirsiniz)


Bazı Kızlar Aşk İçin Herşeyi Yapar - Clodagh Murphy ePub PDF e-Kitap indir TIKLA!
Bize en büyük desteği yorum yaparak sağlayabilirsiniz.
Ayrıca paylaş butonlarını kullanmayı ve kırık linkleri bize bildirmeyi unutmayın