Pdf Kitaplık

İyi ki Doğdun Aşk - Danielle Steel ePub PDF e-Kitap indir
Hemen İndir

Danielle Steel - İyi ki Doğdun Aşk ePub eBook Download PDF e-Kitap indir
Danielle Steel - İyi ki Doğdun Aşk PDF ePub eKitap indir

Aşk Davet Beklemez!
O gece çılgına dönüp göreve çıkacak olan bir denizci gibi içmek hiçbir işine yaramamıştı. Michael ya değişmişti ya da değişmemişti. Şu anda bu konuda yapabileceği bir şey yoktu. Fotoğrafı destenin en altına koyup İkinciye baktı. Bir kütüğün üzerinde duran sincabı çekmiş, doğal ışıktan faydalanarak renkleri ön plana çıkarmıştı. Sparky’nin, yaprakların arasında oyun oynarken, sopayı çiğnerken fotoğraflarını çekmişti. Köpeğin fotojenikliği Natalie’yi güldürdü.
Geçen gece Blake’in oturma odasında yaşananlarla ilgili yapabileceği bir şey yoktu ama yine de düşündükçe kesik kesik hatıralar canlanıyordu. Blake’in onu cama yasladığını ve saçını geriye doğru çektiğini hatırlıyordu. Üstelik bundan zevk almıştı. Blake’in kontrolü ele alması ve hissettiği hazzı tüm bedenine yayması Natalie’nin hoşuna gitmişti. Sarhoş olduğu için Blake’in geri çekildiğini ve onu eve gönderdiğini hatırlıyordu. Belki tüm o testosteron ve kaba saba halinin altında iyi bir adamdı.
Kapıdaki zilin çaldığını duydu ve başını kaldırıp baktığında, aklından geçmekte olan tüm o zevklerin kaynağının, gri beyaz kareli gömlek ve o ilginç düğmeleri olan kot pantolonu giymiş halde kapıdan içeri girdiğini gördü. Kapı ardından kapanınca gözündeki siyah güneş gözlüklerini çıkardı. Gri gözleri Natalie’nin gözlerine odaklandığı anda Natalie tüm yaşananların, en ince detayına kadar zihnine hücum ettiğini fark etti. Dudaklarının birleşmesini, uzun ve içten öpüşmelerini, bir genç kız gibi yanaklarının kızarmasını hatırlıyordu. Aniden utanarak gözlerini ondan kaçırdı ve bakışlarını tekrar sincaplı fotoğrafa çevirdi ve... Kahretsin! Blake’ in fotoğraflarını karıştırırken yakalanmıştı ve bunu fark edebilecek kadar yakınında duruyordu. “Baskılarını almak için mi geldin?” diye sordu Natalie. Yaptığı şey çok normalmiş, sanki fotoğraflara gizlice bakmak müşterilerine sunduğu bir hizmetmiş gibi davranmaya çalıştığı çok belliydi.
Aynı anda doğum günlerini kutlayan üç kişi, yaşamlarının dönüm noktasında olduklarının farkındadırlar. Mumlar üflenecek, geçmişe veda edilecek, gelecek için dilekte bulunulacaktır...
Valerie Wyatt’ın kızı April, annesinin aksine gözlerden uzak, sakin bir yaşam sürmektedir. Tek ortak noktaları işlerine bağlılıkları olan anne kızın yaşamları, yine onlar gibi aynı gün doğan Amerikan futbolunun ünlü yüzü, çapkın Jack Adams ile ansızın çakışır. Bu üç bilinmeyenli denklemde Jack nasıl bir rol üstlenecektir? Sonradan hayatlarına giren ve zorlu bir çocukluk geçirmiş olan Mike Steinman’ın bu serüvene etkisi ne olacaktır?

İyi ki Doğdun Aşk ünlüler dünyasının sıra dışı ilişkilerini ve bu karmaşık dünyada gerçek aşkı bulmanın zorluğunu anlatan tutku, ihtiras ve aşkla bezenmiş duygu yüklü bir roman...
(Tanıtım Bülteni)

Kitabın Adı: İyi ki Doğdun Aşk
Alt Başlık: Danielle Steel - iyi ki doğdun aşk
Yazar: Danielle Steel
Çevirmen: Petek Demir
Yayın Tarihi: Aralık 2015
Sayfa Sayısı: 288
Dili: Türkçe
ISBN: 9789752120730
Yayınevi: Altın Kitaplar Yayınları
Tür: Roman, Edebiyat, Aşk, Romantizm,

Kategoriler;
Edebiyat / Romantik Aşk


Tıkla indir
(Not: İndirmek İçin Tıkladığınızda; 5 Saniye Bekleyip Reklamı Geç'e Tıklayıp İndirebilirsiniz)


İyi ki Doğdun Aşk - Danielle Steel ePub PDF e-Kitap indir TIKLA!
Bize en büyük desteği yorum yaparak sağlayabilirsiniz.
Ayrıca paylaş butonlarını kullanmayı ve kırık linkleri bize bildirmeyi unutmayın