Pdf Kitaplık

Sondan Sonra - Amy Plum ePub PDF e-Kitap indir
Hemen İndir

Amy Plum - Sondan Sonra ePub eBook Download PDF e-Kitap indir
Amy Plum - Sondan Sonra PDF ePub eKitap indir

Onu daha önce hiç bizzat görmemiştim, ama yüzünü posterlerde ve broşürlerin arkasında birçok kez gördüm. Julian meşhur. DA’nın kahramanı, davanın şehidi ve örgütün gençlik kolunun başkanı.
Beklediğimden daha uzun boylu. Ve daha yakışıklı. Fotoğraflar çenesinin kavisini de, omuzlarının genişliğini de yansıtmamış. Çocukta yüzücü vücudu var.
Thomas Fineman sahnede konuşmanın kendisine ait olan bölümünü toparlıyor. “Tedavinin daha önce yapılmasında ısrarcı olmanın tehlikesini yadsımıyoruz,” diyor, “ama tedaviyi ertelemenin tehlikesinin daha bile büyük olduğunu söylüyoruz. Sonuçları kabul etmeye hazırız. Bütünün iyiliği için birkaç kişiyi feda edecek kadar cesuruz.” Oditoryum yine alkışlarla dolduğunda adam susuyor, kükreme bitinceye dek başını takdir eder bir tavırla yana yatık tutuyor. Saatindeki ışık sönüyor. Adamda da oğlunda da aynı model saat var.
“Şimdi, sizi DA’nın bütün değerlerini içinde barındıran biriyle tanıştırmak istiyorum. Bu genç adam, yaşça küçük bireyler için bile, tedavinin tehlike arz edebileceği kişiler için bile, tedavide ısrarcı olmanın önemini herkesten daha iyi anlıyor. Birleşik Devletler’in zenginleşebilmesi, hepimizin mutluluk ve güvenlik içinde yaşayabilmesi için, arada bir bireylerin ihtiyaçlarını göz ardı etmek gereklidir. Fedakârlık güvenliktir ve sağlık yalnızca bütünde bulunur. DA üyeleri, oğlum Julian Fineman’ı izninizle kürsüye davet ediyorum.”
Lena da kalabalığın geri kalanıyla birlikte şak, şak, şak el çırpmaya başlıyor. Thomas kürsüyü Julian’a teslim edip sahneden iniyor. Merdivenlerden inerken yan yana geldiklerinde, birbirlerine kısaca baş sallıyorlar. Birbirlerine dokunmuyorlar.
Julian yanında notlar getirmiş, onları önündeki kürsünün üzerine koyuyor. Oditoryum bir an için hışırdayan kâğıtların yükseltilmiş sesiyle doluyor. Julian kalabalığı gözleriyle tarıyor ve o gözler bir an için bana takılıyor. Julian ağzını hafifçe açınca kalbim duruyor. Sanki çocuk beni tanıdı. Sonra gözleri taramaya devam ediyor, kalbim de kaburgalarıma çarparcasına atmaya başlıyor. Paranoyaya kapılıyorum, o kadar.
Orijinal Adı: After The End
Alt Başlık: After the End Serisi 1
Yazar: Amy Plum
Çevirmen: Esra Çakıruylası
Seri: Sondan Sonra Serisi (After the End Series, #1)
Seri Sıralaması: #1
Yayın Tarihi: Aralık 2015
Sayfa Sayısı: 328
Dili: Türkçe
ISBN: 9786055069889
Yayınevi: Akılçelen Kitaplar Yayınları
Tür: Roman, Edebiyat, Aşk, Romantizm, Fantastik, Paranormal, Genç-Yetişkin

Yazar'ın Diğer Kitapları;
• Benim İçim Öl
• Ben Ölene Kadar
• Onun İçin Öl
• Ölmem Gerekirse

Kategoriler;
Edebiyat / Romantik Aşk

Tıkla indir
(Not: İndirmek İçin Tıkladığınızda; 5 Saniye Bekleyip Reklamı Geç'e Tıklayıp İndirebilirsiniz)


Sondan Sonra - Amy Plum ePub PDF e-Kitap indir TIKLA!
Bize en büyük desteği yorum yaparak sağlayabilirsiniz.
Ayrıca paylaş butonlarını kullanmayı ve kırık linkleri bize bildirmeyi unutmayın