Pdf Kitaplık

Bir Masum Menekşe - Kathryn Kramer ePub PDF e-Kitap indir
Hemen İndir

Kathryn Kramer - Bir Masum Menekşe ePub eBook Download PDF e-Kitap indir
Kathryn Kramer - Bir Masum Menekşe PDF ePub eKitap indir

Blake’in göğsünün sertliği ve gömleğinin yumuşaklığı Natalie'nin göğüslerinin ağırlaşarak, meme uçlarının sertleşmesine neden olmuştu. Öpüşmeye o kadar açtı ki, Blake’in dudakları onu resmen doyuruyor, ayaklannı yerden kesiyordu. Damarlarında dolaşan kan yanıyor, karnına hücum ediyordu. Bacaklarım heyecanla kasmıştı. Hissettiği heyecan ve arzuyla, Blake’in elini poposundan bacak arasına doğru kaydırmasını hayal ediyordu. Öyle bir heyecandı ki bu, Glamour Baskı ve Matbaa’daki ofisinde olduğunu bile unutmuştu. Üstelik kapı da aralıktı.
Blake başını yana doğru eğerek onu daha şiddetli bir şekilde öpmeye başladı. Natalie daha fazlasını istiyordu. Geriye doğru birkaç adım atmak zorunda kalınca Blake onu havaya kaldırıp masaya yatırdı ve bacaklarını açtı. Blake’in pantolonunun cepleri Natalie’nin bacak arasına sürünüyordu.
Blake parmak uçlarıyla, onun köprücükkemiğini okşamaya başladı ve gömleğinin en üst düğmesini açtı. Natalie onun omuzlarına tutunuyordu. Dudakları inanılmaz bir şehvetle birbirine kilitlenmişti. Natalie bunca yıldır hayatta kalma savaşı verirken bu arzuyu, şehveti hissetmeyi unutmuştu.
Blake’in omuzlan çok sertti ve Natalie dokunurken inanılmaz bir haz alıyordu. Düğmeleri teker teker açarken göğüs dekoltesini okşuyordu. Blake’in güçlü eli Natalie’nin çıplak tenine dokunduğu anda Natalie zevkle inledi. Onu ilkel bir içgüdüyle istiyor, arzuluyordu. Bu zevki sonuna kadar tatmak istiyordu. Blake onun göğsünü avuçladı ve avucunun sıcaklığıyla okşamaya başladı. Blake’in dudakları Natalie’ nin boynunu öpüyor, kulağına dokunarak onu daha da tahrik ediyordu. İnce sutyeninin üzerinden meme ucunu okşamaya başladığında Natalie tepeden tırnağa titredi.
(Tanıtım Bülteni)

Kitabın Adı: Bir Masum Menekşe
Orijinal Adı: Desire's Masquerade
Alt Başlık: Bir Masum Menekşe pdf ekitap
Yazar: Kathryn Kramer
Çevirmen: Arzu Şensoy
Yer (Mekan): İngiltere, 1483 (United Kingdom)
Yayın Tarihi: 9 Aralık 2015
Sayfa Sayısı: 480
Dili: Türkçe
ISBN: 9786053488446
Yayınevi: Novella Yayınları
Tür: Roman, Edebiyat, Aşk, Romantizm

Kategoriler;
Edebiyat / Romantik Aşk

Tıkla indir
(Not: İndirmek İçin Tıkladığınızda; 5 Saniye Bekleyip Reklamı Geç'e Tıklayıp İndirebilirsiniz)


Bir Masum Menekşe - Kathryn Kramer ePub PDF e-Kitap indir TIKLA!
Bize en büyük desteği yorum yaparak sağlayabilirsiniz.
Ayrıca paylaş butonlarını kullanmayı ve kırık linkleri bize bildirmeyi unutmayın