Pdf Kitaplık

Her Şeyin Başlangıcı - Robyn Schneider ePub PDF e-Kitap indir
Hemen İndir


Robyn Schneider - Her Şeyin Başlangıcı ePub eBook Download PDF e-Kitap indir
O bahar mezuniyet sonrası, Natalie’nin anne ve büyükannesinin tüm dileklerinin aksine evlenmişlerdi. Micbael'm ailesinin evinin, Angel Sahili ve Mary Gölü’ne bakan arka avlusunda çok güzel bir kutlama yapmışlardı.
Natalie, Michael’m peşinden Boise’ye gidince alışveriş merkezindeki bir fotoğraf makinesi mağazasında çalışmaya başlamış ve Michael’ın Boise Devlet Üniversitesi’ni bitirmesine yardımcı olmuştu. Çok küçük bir öğrenci dairesinde yaşıyorlar, çok eski bir Volkswagen sürüyorlardı. Hiçbir zaman çok fazla paralan olmamıştı, ancak Natalie bunu asla den etmemişti. Ne de olsa onu büyüten iki kadının da sınırlı gelirleri vardı; bu yüzden Natalie yetinmeyi biliyor, kendi eğlencesini yaratabiliyordu fakat para konusu Michael’ı rahatsız ediyordu.
Michael “yetinmeyi” sevmiyordu ve işletme diplomasını alır almaz çalışmaya başlayıp Natalie’yi okutacağına söz veriyordu. Michael’ın fınans üzerine yüksek lisansını tamamlaması altı yılını aldı. Natalie artık okulla ilgilenmiyordu.
Michael, Langtree Capital’da işe girip, kişisel 40 lk3 ve daha küçük miktarlarda borsa portföyü yönetimi yapmaya başladı. Aile dostlannın tümü yatırımlarını, yönetmesi için taşradan-başarıya-ulaşan-çocuğa devredince Michael'ın müşteri profili hızla yükselişe geçti.
Michael daha çok para kazanmaya başlayınca yeni bir ev ve yeni arabalar aldılar ve çok lüks tatillere çıkmaya başladılar. İkisi de birbirini çok seviyordu. Güzel bir evleri, harika dostları ve parlak bir gelecekleri vardı. Muhteşem bir hay atları kurmuşlar fakat henüz bir aile olamamışlardı. Hayatlarındaki tek eksik buydu. Dokuz yıldır birlikte, yedi yıldır evliydiler. Natalie artık çocuk sahibi olmak istiyordu.
Titanik filmini izleyerek geçirdikleri ilk buluşmalarının dokuzuncu yıldönümünde Natalie doğum kontrol haplarını almaktan vazgeçti. Hemen hamile kalmayı bekliyordu. Beklediği gibi olmayınca da pek endişelenmemişti. İkisi de genç ve sağlıklıydı ama bir buçuk sene boyunca deneyip başarısız olunca bir doğum uzmanına başvurdular. Hormon dengesizliği olduğunu ve bunun yumurtlamasını engellediğini öğrenince Natalie korku ve dehşete kapıldı. Hafif geçen âdet kanamaları haricinde başka bir terslik veya belirtiyle karşılaşmamıştı.
(Tanıtım Bülteni)
Çevirmen: Özge Burçak Aydınalp
Sayfa Sayısı: 320
Baskı Yılı: 2015
Dili: Türkçe
Yayınevi: Pegasus

Kategoriler;
Edebiyat / Roman

Download ePub (Yandex Disk) / Download PDF (Yandex Disk)

(Not: İndirmek İçin Tıkladığınızda; 5 Saniye Bekleyip Reklamı Geç'e Tıklayıp İndirebilirsiniz)


Her Şeyin Başlangıcı - Robyn Schneider ePub PDF e-Kitap indir TIKLA!
Bize en büyük desteği yorum yaparak sağlayabilirsiniz.
Ayrıca paylaş butonlarını kullanmayı ve kırık linkleri bize bildirmeyi unutmayın