Pdf Kitaplık

Kalp Hırsızı - Virginia Henley ePub PDF e-Kitap indir
Hemen İndir


Virginia Henley - Kalp Hırsızı ePub eBook Download PDF e-Kitap indir
Natalie gülmüştü. Arkadaşının, bu eski çizgi filmi hatırladığına hiç şaşırmıştı. “Jem ve Hologramlar’daki mi? O zamanlar on yaşındaydık.” Kapı çalınca elindeki çamaşır sepetini kanepenin üzerine bıraktı. Telefonu kapatıp kapıyı açtığı zaman koyu renk camlı güneş gözlükleri ve Boise Polis Merkezi rozetleriyle karşı karşıyaydı. Michael’ı arıyorlardı ve Natalie’nin akima gelen ilk şey kocasının başına kötü bir şey geldiği oldu. Bir kaza geçirmişti fakat karşısında duran polislerin arama izinleri vardı ve evi aramaya başlamışlardı bile. Bir miktar para ve Michael hakkında sorular soruyorlardı. Kocasını, yıllardır tanıdığı, hayatının büyük bir kısmını birlikte geçirdiği, altıncı sınıfta önüne oturan çocuğu, parayı zimmetine geçirmekle, eksik kâr beyanında bulunmakla ve para hortumlamakla suçluyorlardı. Birlikte gittikleri Cayman Adaları tatili hakkında bilgi edinmek istiyorlardı. Natalie onlara beyaz kumları ve açık mavi denizi, deniz kaplumbağalarını, iguanaları ve sualtı dalışlarını anlattı fakat onların merak ettiği şey Cayman Ulusal Güvenlik hesaplarıydı.
Michael’ı aramayı denedi. Michael tüm bu yanlış anlaşılmayı açığa kavuşturacaktı fakat telefonu kapalıydı. Ne o gün ne de ertesi gün ona ulaşabildi. Defalarca sorguya çekildi, ifadesi alındı ve yalan makinesine girmek zorunda kaldı. Michael’ın ortadan kayboluşu önce yerel, sonra da ulusal haberlere yansıdı, ikisinin de fotoğrafları televizyonlar tarafından yayınlandı. Doktor randevusuna gitmek için yürürken, yüzü solgun ve gözlerinin etrafı çökmüş bir halde, bir kameraman tarafından yakalandı; çok korkmuş, yorgun, bitkin ve öfkeli bir haldeydi ve kocasının bir yerlerde ölü bulunacağından endişeleniyordu fakat herkesin konuştuğu tek konu kocasının zimmetine geçirdiği söylenen paraydı.
Michael böyle bir şey yapmazdı. Kimsenin parasını ça-lamazdı. Parasını çaldığı kişilerden ikisi kendi anne ve babasıydı fakat Michael böyle bir suç işleyip, bu suç karşısında Natalie’yi tek başına bırakmazdı. Bu, Michael olamazdı fakat yeryüzünde Natalie’ye sadece Michael’ın annesi ile babası hak veriyordu.

Kalp Hırsızı
Orijinal isim: A Year and A Day
Yazar: Virginia Henley
Çevirmen : Belgin Selen Haktanır
Sayfa Sayısı: 464
Basım Tarihi: Eylül 2015
Dili: Türkçe (Orijinal Dili:İngilizce)
ISBN : 9786055433988
Yayınevi: Olimpos Yayınları
#etiket: Historical, Orta Çağ, Tarihi Aşk, Virginia Henley

Medieval DeWarenn Serisi
1. A Year and a Day (1998) Kalp Hırsızı 
2. Infamous (2006)
3. Notorious (2007)

Kategoriler;
Edebiyat / Aşk Roman ve Öyküleri

(Not: İndirmek İçin Tıkladığınızda; 5 Saniye Bekleyip Reklamı Geç'e Tıklayıp İndirebilirsiniz)


Kalp Hırsızı - Virginia Henley ePub PDF e-Kitap indir TIKLA!
Bize en büyük desteği yorum yaparak sağlayabilirsiniz.
Ayrıca paylaş butonlarını kullanmayı ve kırık linkleri bize bildirmeyi unutmayın