Pdf Kitaplık

Kim Bulduysa Onundur - Stephen King indir
Hemen İndir

Stephen King - Kim Bulduysa Onundur ePub eBook Download PDF e-Kitap indir
Stephen King - Kim Bulduysa Onundur PDF ePub eKitap indir

"King, Sadist ve Medyum'da olduğu gibi, çılgınlığa kafadan bir dalış yaparak yazar-okur ilişkisinin sınırlarını zorluyor... Öykü yüksek performanslı bir araç gibi kimi zaman kükrüyor, kimi zaman mırıldanıyor, kimi zaman da fazlasıyla eğlendirici. Ayrıca en dikkatli okuyucuların bile gözünden kaçabilecek kadar sinsice, edebi eleştirilerle dalga geçebiliyor. "
-Kirkus Reviews-

Blake derin bir nefes aldı. Bir yere yumruk atmak ister gibi duruyordu. Natalie’yi işaret etti. “Sakın yanıma yaklaşma, Natalie Cooper. Çünkü seni temin ederim ki, bir sonraki sefer kesinlikle durmayacağım. İster sarhoş ol, istersen ana-caddenin ortasında duruyor ol, umurumda bile değil.” Kapıyı hızla açtı. “Seni soyup üzerine atlayacağım.”
Natalie ellerini indirip Blake’in hızla ofisten çıkışını izledi. Blake baskı makinelerinin yanından geçerken, Natalie, ön tarafta kaç tane müşterinin durduğunu merak ediyordu.
Doğal davran. Karnında yanan arzuyla hissettiği endişe birleşmişti. Blake’in arkasından o da ofisten çıktı. Yüzüne bir gülümseme yerleştirip hiçbir şey olmamış gibi davranmaya çalıştı. Sanki Blake Junger az önce bir hışımla ve inanılmaz seksi bir şekilde ofisinden çıkmamış gibi. Doğal davran. Sanki Blake, Frankie Comell’in yanından öfkeyle geç-miyormuş gibi.
“Selam, Natalie.” Frankie elinde bir deste fotoğrafla tezgâhta durmuş, sanki Kasırga Blake yanından geçip gitmemiş gibi, neşeyle ve memnuniyetle bakıyordu.
“Merhaba Frankie,” dedi Natalie, normalden biraz daha neşeli bir ses tonuyla.
Blake tam kapıyı hızla açmıştı ki, durdu. Giriş kapısında dururken omuzları çok geniş duruyordu. Sonra yavaşça arkasını dönüp bakışlarını zavallı Frankie’ye dikti. “Benden sana bir tavsiye, dostum.” Başının üzerindeki güneş gözlüklerini çıkarıp Frankie’nin yüzüne doğru fırlattı. “Fotoğraf makineni donunun dışında tut. Kimse senin aletini görmek istemiyor.”
Kitabın Adı: Kim Bulduysa Onundur Stephen King
Orijinal Adı: Finders Keepers
Alt Başlık:
Yazar: Stephen King
Çevirmen: Mehmet Gürsel
Yayın Tarihi: Ekim 2015
Sayfa Sayısı: 432
Dili: Türkçe
ISBN: 9789752120396
Yayınevi: Altın Kitaplar Yayınları
Tür: Roman, Edebiyat, Polisiye, Korku-Gerilim, Macera-Aksiyon

Yazar'ın Diğer Kitapları;
• Stephen King'in Tüm Kitapları ePub PDF

Kategoriler;
Edebiyat / Romantik Aşk


Tıkla indir
(Not: İndirmek İçin Tıkladığınızda; 5 Saniye Bekleyip Reklamı Geç'e Tıklayıp İndirebilirsiniz)


Kim Bulduysa Onundur - Stephen King indir TIKLA!
Bize en büyük desteği yorum yaparak sağlayabilirsiniz.
Ayrıca paylaş butonlarını kullanmayı ve kırık linkleri bize bildirmeyi unutmayın