Pdf Kitaplık

Kızıl Elma - Oğulla Buluşma - Beyaz Yağmur - Asker Çocuğu - Deve Gözü - Cengiz Aytmatov ePub PDF e-Kitap indir
Hemen İndir


Cengiz Aytmatov - Kızıl Elma - Oğulla Buluşma - Beyaz Yağmur - Asker Çocuğu - Deve Gözü ePub Ron ve Carla Cooper ilk iki hafta boyunca Natalie’nin yanında kalmışlardı. Natalie ve Carla eskiden bazı konularda çatışma yaşarlardı. Carla Cooper her şeyin kendi koyduğu kurallara göre yapılmasını isteyen bir kadındı ve Natalie büyüdükçe Carla'nm bu “tavsiyeleri’’ne daha fazla karşı çıkar olmuştu. Fakat söz konusu Michacl'm masumiyetiyken birlik olmuşlardı.
Üçüncü hafta, Natalie’nin annesi ve büyükannesi Boise’ ye gelmişti ama Natalie, MichaelTa paylaştıkları gardırobun önünde durup kıyafetlere dokunmaktan ve Michacl’m BSU baskılı kapüşonlusunu koklamaktan başka bir şey yapmıyordu. Geceleri Michael’ın tişörtlerinden birini giyiyor ve onun yastığında uyuyordu.
Devlet tüm banka ve yatırım hesaplarına el koymuştu. Michael'ın ortadan kaybolmadan bir gün öncesinde tüm hesapları boşaltmış olduğunu öğrenene kadar bir damla bile kaydı duymamıştı. Ne zaman kaygılanacağı bir şey düşünse, o düşünceyi bir an önce aklından siliyordu. Yorgun düşmüş, kafası karışmış ve korkmuştu. Michael kaybolalı iki haftayı geçmişti ve Natalie’nin hayatı her geçen dakika daha da korkunç bir hal alıyordu. Michael için endişeleniyor, hamile kalmak için uğruna onca savaş verdiği kamındaki minik bebeğine zarar gelecek diye çok korkuyordu.
Bir ay boyunca ne Natalie ne de Michael’m anne ve babası, Michael hakkında bir şey yaptılar. Bu sessizlik ve varsayımlar resmen işkence gibiydi. Sabahlara kadar mutfak masasında oturuyor, yediği bir dilim tostu midesinde tutmaya çalışıyordu. Cooper ailesinin tuttuğu avukat aramış ve Mic-hael'ın El Paso’da bir otelde bulunduğunu söylemişti. Hayattaydı. Natalie’nin ilk iki saniye kalbi duracak gibi olmuştu. Michael yaşıyordu.

Kızıl Elma - Oğulla Buluşma - Beyaz Yağmur - Asker Çocuğu - Deve Gözü
Yazar: Cengiz Aytmatov
Çevirmen: Refik Özdek
Sayfa Sayısı: 125
Baskı Yılı: Ocak 2015
Dili: Türkçe
Yayınevi: Ötüken Neşriyat
ISBN: 9789754370935

Cengiz Aytmatov - Kızıl Elma PDF ePub eKitap indir
Cengiz Aytmatov - Oğulla Buluşma PDF ePub eKitap indir
Cengiz Aytmatov - Beyaz Yağmur PDF ePub eKitap indir
Cengiz Aytmatov - Asker Çocuğu PDF ePub eKitap indir
Cengiz Aytmatov - Deve Gözü PDF ePub eKitap indir

Kategoriler;
Edebiyat / Hikâye(Not: İndirmek İçin Tıkladığınızda; 5 Saniye Bekleyip Reklamı Geç'e Tıklayıp İndirebilirsiniz)


Kızıl Elma - Oğulla Buluşma - Beyaz Yağmur - Asker Çocuğu - Deve Gözü - Cengiz Aytmatov ePub PDF e-Kitap indir TIKLA!
Bize en büyük desteği yorum yaparak sağlayabilirsiniz.
Ayrıca paylaş butonlarını kullanmayı ve kırık linkleri bize bildirmeyi unutmayın