Pdf Kitaplık

Son Karşılaşma - Denise Grover Swank ePub PDF e-Kitap indir
Hemen İndir

Denise Grover Swank - Son Karşılaşma ePub eBook Download Ufak bir tepenin üzerindeki noktada duran Blake güldü. “Oldukça sakinim.” Tüm sinirleri uyarılmıştı fakat rahattı. Çatal ayağın üzerindeki dönen başlığa monte edilmiş MK11 ’ in arkasında, göbeğinin üzerinde yatıyordu. Yan otomatik bir silahtı ve 7.62’lik NATO kurşunlarıyla doldurulmuş yinni kurşunluk gözü vardı. Dört yüz elli metreye kadar kesin görüş sağlayabiliyordu. İşlerin yolunda gitmemesi durumunda geceyi aydınlatmak zorunda kalırsa diye yanına üç tane de yedek şarjör almıştı. Kendisi ve diğer üç adam yedi bin altı yüz yirmi metre yükseklikten aşağıya atlamışlar ve Güney Yemen'deki ağıla kadar olan üy buyuk kilometrelik yolu karanlıkta gizlenerek yürümüşlerdi.
Termal optik dürbününden, diğer üç adamın da ağılı çevreleyen kerpiç duvara doğru yürümesini izlemişti.
Blake rehabilitasyondan çıktığından beri ilk kez bir tüfeğin arkasında duruyordu. Kendini bir an, eve dönmüş gibi hissetmişti. Sanki içmeye başlamadan önce hayatını her nerede bırakmışsa aynı yerde bulmuş gibiydi. Nişan dürbününden bakarken çok tanıdık bir duygu içerisindeydi. Ne yapacağını biliyordu. Kafa karışıklığı yaşamamıştı. Bir çift mavi göze bakıp tahrik olduktan sonra kendi kendini tanıyamaması gibi bir his değildi bu.
Bu doğrudan saldırı görevi zihnini boşaltması için ihtiyacı olan tek şeydi. Bir güvenlik görevlisi olduğunu kendi kendine hatırlatması gerekiyordu. Tüküren, küfreden ve kıçını kaşıyan bir adamdı o. Tüküren, küfreden ve kıçlarını kaşıyan arkadaşlara sahip bir adamdı. En yakın arkadaşı beş yaşındaki bir kız olan ve kızın annesinin tahrik edip bıraktığı bir adam değildi.
İki gün boyunca bu takımla birlikte eğitim almıştı. Takımın her üyesi farklı bir Özel Kuvvetler biriminden emekli olmuştu. Ağılın planını avucunun içi gibi biliyordu. Kerpiç duvarın ötesindeki iki binanın küçük olanında petrol yöneticisi John Morton esir olarak tutuluyordu. 
Seçilmiş Bedenler Serisi;
1. Kitap: Seçilmiş Bedenler
2. Kitap: Kehanetin Çağrısı
3. Kitap: Kayıp Element
4. Kitap: Son Karşılaşma

Kategoriler;
Edebiyat / Fantastik


Tıkla indir  /  Epub
(Not: İndirmek İçin Tıkladığınızda; 5 Saniye Bekleyip Reklamı Geç'e Tıklayıp İndirebilirsiniz)


Son Karşılaşma - Denise Grover Swank ePub PDF e-Kitap indir TIKLA!
Bize en büyük desteği yorum yaparak sağlayabilirsiniz.
Ayrıca paylaş butonlarını kullanmayı ve kırık linkleri bize bildirmeyi unutmayın