Pdf Kitaplık

22/11/63 - Stephen King PDF e-Kitap indir
Hemen İndir

Stephen King - 22 11 63 ePub eBook Download PDF e-Kitap indir
Stephen King - 22/11/63 PDF ePub eKitap indir

22 Kasım 1963'te, Dallas'ta üç el silah sesi duyuldu, Başkan Kennedy öldü ve dünya tarihi değişti. Peki, bütün bunları değiştirme şansınız olsaydı? Kendi kuşağının sosyal, kültürel ve politik meselelerini sindirmiş bir yazar olan Stephen King, bu mükemmel kurgulanmış gövde gösterisinde okuyucuları geçmişe uzanan inanılmaz bir yolculuğa çıkarıyor.

Her şey Maine'deki Lisbon Falls kasabasında yaşayan ve fazladan iki kuruş kazanmak için sınavlara hazırlık derslerine giren 35 yaşındaki İngilizce öğretmeni Jake Epping'le başlıyor. Öğrencilerinden kompozisyon ödevi olarak hayatlarını değiştiren bir olayı yazmalarını isteyen Epping, nefesini kesen bir ödevle karşılaşıyor: Harry Dunning'in babasının elli yıl önce eline çekici alıp ailesini katlettiği gecenin tüyler ürpertici hikâyesi. O kompozisyonu okuduğu an, Jake için bir dönüm noktası. Tıpkı 1963'ün ABD tarihi için bir dönüm noktası olması gibi… Kısa süre sonra kasabadaki lokantanın sahibi ve Jake'in arkadaşı olan Al, ona bir sır veriyor: Deposu, aslında geçmişe, 1958'deki belirli bir güne açılan bir geçit. Ve Al, Jake'ten saplantı haline getirdiği görevi devralmasını, Kennedy suikastını engellemesini istiyor. Böylece Jake, George Amberson olarak Ike, JFK ve Elvis'in, büyük Amerikan arabalarının ve fiyonklu çorapların dünyasında, herkesin her yerde sigara içtiği bir Amerika'da yeni bir hayata başlıyor. Maine'deki Dunning ailesinin yaşadığı boğucu Derry şehrinden, Jake'in hayatının aşkıyla karşılaştığı Teksas'taki sevgi dolu Jodie kasabasına, Lee Harvey Oswald'a ve Dallas'a uzanan bu romanda; geçmiş, geçmiş olmaktan çıkıp gerilim ve heyecan dozu yüksek bir maceraya dönüşüyor.

Zamanda yolculuk hiç bu kadar inandırıcı ve bu kadar ürkütücü olmamıştı!
(Tanıtım Bülteni)

Kitabın Adı: 22 11 63
Orijinal Adı: 11/22/63
Diğer Adı: Yirmiiki Onbir Altmışüç
Alt Başlık: JFK Hayatını Kaybetti LBJ Görevi Devraldı
Yazar: Stephen King
Çevirmen: Zeynep Heyzen Ateş
Karakterler: John F. Kennedy, Lee Harvey Oswald, Jake Epping, Al Templeton, Harry Dunning, Marina Oswald, Bill Titus, Sadie Dunhill, Yellow Card Man, Deacon "Deke" Simmons, Ellen Dockerty, George de Mohrenschildt...
Mekan (Yer):
   Maine, 2011 (United States)
   Derry, Maine, 1958 (United States)
   Jodie, Texas (United States)
Yayın Tarihi: 8 Kasım 2011
Sayfa Sayısı: 816
Dili: Türkçe
ISBN: 9781451627282
Yayınevi: Altın Kitaplar Yayınları
Tür: Roman, Edebiyat, Alternatif tarih, Bilim Kurgu, Tarihsel Kurgu, Fantezi, Zaman Yolculuğu, Korku, Gerilim
Ödüller: World Fantasy Award Nominee for Best Novel (2012), ITW Thriller Award for Best Hard Cover Novel (2012), Grand Prix de l'Imaginaire Nominee for Roman étranger (2014), Kono Mystery ga Sugoi for Best Translated Mystery Novel of the Year in Japan (2014), Japanese Booksellers Award Nominee for Translated Fiction (2014)

Yazar'ın Diğer Kitapları;
• Tüm Kitapları

Kategoriler;
Edebiyat / Korku-Gerilim

pdf ekitap indir download pdf e-kitap indir

(Not: İndirmek İçin Tıkladığınızda; 5 Saniye Bekleyip Reklamı Geç'e Tıklayıp İndirebilirsiniz)


22/11/63 - Stephen King PDF e-Kitap indir TIKLA!
Bize en büyük desteği yorum yaparak sağlayabilirsiniz.
Ayrıca paylaş butonlarını kullanmayı ve kırık linkleri bize bildirmeyi unutmayın