Pdf Kitaplık

Assassin’s Creed - Sırlar - Oliver Bowden ePub PDF e-Kitap indir
Hemen İndir

Oliver Bowden - Assassin’s Creed - Sırlar ePub eBook Download PDF e-Kitap indir
Oliver Bowden - Assassin’s Creed - Sırlar PDF ePub eKitap indir

Başka bir adam. Onların arasında yürüyen. Kimsenin fark etmediği, soğukkanlı biri. Beyazlar içinde bir delikanlı. Bunun dışında tıpkı seyyah gibi giyinmişti ve kafasında aynı başlıktan vardı. Kapüşon, aynı onunki gibi, ön kısımda sivriliyor, bir kartal gagasını andırıyordu. Seyyahın dudakları şaşkınlıkla birbirinden ayrıldı. Her şev susmuş gibi geldi. Yürümekte olan, beyazlar içindeki delikanlı dışınd ı her şey dinlenmeye çekilmiş gibiydi. Beyazlı delikanlı acır ağır, sakin sakin, istifini bozmadan hareket ediyordu.
Savaşmakta olan adamların arasında bir mısır tarlasında yürür gibi yürüyordu - sanki bunlar ona biç dokıııımu-vormuş ya da oııu hiç etkilemiyormıış gibi. Kıyafetlerini bağlayan kopça, seyyahın taktığı kopçanın aynısı mıydı? Kopçanın üzerinde aynı sembol mü vardı? Hani otuz yıldan fazla süredir seyyahın zihninde ve hayatında kazılı duran şu sembol - yine bir o kadar kuşkusuz, uzun zaman önce yüzük parmağına damgalanan şu işaret?
Seyyah gözlerini kapattı ve onları tekrar açtığında o hayal -şayet o bir hayalse- kaybolup gitmişti. Gürültü, kokular, tehlike geri gelmişti; artık dört bir yanını sarmışlardı; alt edemeyeceğini ya da kaçamayacağını en sonunda anladığı düşmanları, ardı ardına hücum eden saflarla üzerine geliyordu.
Ancak her nedense kendini o kadar yalnız hissetmiyordu.
Düşünecek zaman yoktu. Sertçe hücum ediyorlardı, öfkeli oldukları kadar korkmuşlardı da. Darbeler yağmur gibi yağıyordu, savuşturamayacak kadar çoktular. Seyyah çetin bir mücadele verdi; beş, on darbeyi daha etkisiz hale getirdi. Ancak binlerce başı olan bir hidra1 ile savaşıyordu. Cüsseli, kılıçlı bir adam yaklaştı ve on kilo ağırlığındaki kılıcını üzerine indirmeye başladı. Seyyah darbeyi kol zırhıyla savuşturmak için sol kolunu kaldırdı, olduğu yerde döndü ve sağ kolundaki gizli süngüyü oyuna dahil etmek için dönerken elindeki ağır kılıcı bıraktı. Fakat saldırganı şanslıydı. Darbesinin etkisi seyyahın kol zırhıyla azalsa da hâlâ tamamen savuşturulmayacak kadar güçlüydü. Adamın kılıcı seyyahın sol bileğine doğru kaydı ve gizli sün-giiye çarpıp silahı yerinden kopardı. Tam o anda, seyyah dengesini kaybetti, ayağı gevşek bir taş parçasına takılınca sendeledi ve ayak bileği dönüp burkuldu. Bedeninin taş zeminin üzerine yüzüstü devrilmesine engel olamayan seyyah, öylece uzanıp kaldı.
Tepesinde, askerlerden oluşan daire gitgide daraldı; adamlar kendileriyle avları arasında kargıları kadar mesafe bırakmıştı. Hâlâ gerginlerdi, hâlâ korkuyorlardı, galip geldiklerini düşünecek kadar cesaretleri yoktu. Ancak mızraklarının ucu seyyahın sırtındaydı. Bir hareket etse, ölürdü.

Kitabın Adı: Assassin’s Creed - Sırlar
Orijinal Adı: Assassin's Creed: Revelations
Alt Başlık: Suikastçının İnancı 4
Yazar: Oliver Bowden
Çevirmen: Erhan Gülşen
Seri: Serisi ( Series, #1)
Seri Sıralaması: #4 /7
Yer (Mekan): İstanbul (Turkey)
Yayın Tarihi: 6 Ocak 2016
Sayfa Sayısı: 494
Dili: Türkçe
ISBN: 9786051730851
Yayınevi: Epsilon Yayınları
Tür: Roman, Edebiyat, Macera, Fantastik, Aksiyon

Assassin’s Creed Seri Sıralaması;
1. Kitap: Assassin’s Creed: Rönesans – Suikastçının İnancı (Assassin’s Creed: Renaissance)
2. Kitap: Assassin’s Creed: Yoldaşlık (Assassin’s Creed: Brotherhood)
3. Kitap: Assassin’s Creed: The Secret Crusade
4. Kitap: Assassin’s Creed: Sırlar (Assassin’s Creed: Revelations)
5. Kitap: Assassin’s Creed: Forsaken
6. Kitap: Assassin’s Creed: Black Flag
7. Kitap: Assassin’s Creed: Unity

Kategoriler;
Edebiyat / Macera


Epub indir

PDF indir
(Not: İndirmek İçin Tıkladığınızda; 5 Saniye Bekleyip Reklamı Geç'e Tıklayıp İndirebilirsiniz)


Assassin’s Creed - Sırlar - Oliver Bowden ePub PDF e-Kitap indir TIKLA!
Bize en büyük desteği yorum yaparak sağlayabilirsiniz.
Ayrıca paylaş butonlarını kullanmayı ve kırık linkleri bize bildirmeyi unutmayın