Pdf Kitaplık

Çift Blogger Kayıtları Blog2 Sorunu ve Çözümü Resimli Anlatım
Hemen İndir
Çift Blogger Kayıtları Blog2 Sorunu ve Çözümü Resimli Anlatım
Merhaba arkadaşlar. Eğer siz de blogspot ya da diğer adıyla blogger sitenizde yakın zamanda üst üste tema değişikliği yaptıysanız ya da sitenizde herhangi bir değişiklik yaptıysanız muhtemelen bu sorunla karşı karşıya kalmışsınız demektir. bu sorunun nedeni büyük bir ihtimalle tema değişikliği yapmanızdır. Blogger yapılan her değişikliği hafızasına kaydeder ve siz değişiklik yaptıkça o da kendini toparlamaya çalışır. Ama bazen böyle sapıtabiliyor işte.
Bu sorunun çözümü çok ama çok basit. 
Bloğunuzun Yerleşim şablonunda böyle bir ekranla karşı karşıya kalmışsınızdır muhtemelen. Dikkat ederseniz ilk kayıt ekranı değiştirilebilirken altta yani sonradan eklenen ve sorun olan kayıtlar kısmı değiştirilemiyor ve sabit olarak orda durmaktadır. Normalde bu da değiştirilebilir olsaydı Düzenle seçeneğinden Kaldır diyecektik. Ama düzenle seçeneği bize o imkanı vermiyor. Şimdi çözüme geçelim.


Çift Blogger Kayıtları Blog2 Sorunu ve Çözümü Resimli Anlatım
Önce Şablonlar menüsüne tıklıyoruz.

Sonra Açılan html düzenleme ekranında boş bir yere tıkladıktan sonra CTRL+F tuş kombinasyonuna tıklıyoruz ve karşımıza aşağıdaki gibi bir ekran gelecektir.Bu ekrandayken kırmızı ile işaretlediğim yere Blog2 yazıyoruz ve enter tuşuna basıyoruz. Karşımıza aşağıdaki gibi bir ekran gelecektir. Bu ekranda kırmızı ile işaretlediğim yeri seçip kaldırıyoruz. Sonra Kaydet diyoruz. Ama kaydetmeyecektir. Çünkü işlem daha bitmedi. Kaydet dedikten sonra hata mesajı çıkacaktır.


Bu aşamada aşağıdaki gibi bir uyarı mesajı çıkabilir. Endişelenmeyin. Hemen bize silmemiz gereken kodu vermiş oluyor zaten. Bizim ilk başta sildiğimiz kodun uzantısı olan küçük kodu da silmemizi istiyor. Kırmızı kutu içine aldığım kodu da sildikten sonra kaydet seçeneğine tıklıyoruz ve temamızı ve sitemizi sorunsuzca kullanmaya başlıyoruz.

Yapamayan arkadaşlar olursa yorum bıraksınlar yardımcı olmaya çalışayım.(Not: İndirmek İçin Tıkladığınızda; 5 Saniye Bekleyip Reklamı Geç'e Tıklayıp İndirebilirsiniz)


Çift Blogger Kayıtları Blog2 Sorunu ve Çözümü Resimli Anlatım TIKLA!
Bize en büyük desteği yorum yaparak sağlayabilirsiniz.
Ayrıca paylaş butonlarını kullanmayı ve kırık linkleri bize bildirmeyi unutmayın