Pdf Kitaplık

Değerli Şeyler - Raine Miller ePub PDF e-Kitap indir
Hemen İndir

Raine Miller - Değerli Şeyler ePub eBook Download PDF e-Kitap indir
Raine Miller - Değerli Şeyler PDF ePub eKitap indir

Birbirini tamamlayan bir çift. Sahip oldukları sevginin ne kadar değerli olduğunu anlayan bir karı-koca. Huzura varmak için en karanlık korkularla yüzleşmeye hazır iki âşık.

"Sana havaya ihtiyaç duyar gibi ihtiyaç duyuyorum. Sen benim havamsın, Brynne."

New York Times Bestseller Blackstone serisinin dördüncü kitabında Ethan ve Brynne, zor elde ettikleri aşkları için savaşmak ve mutluluklarını korumak üzere geri dönüyor…

İtalyan sahilindeki rüya gibi balayılarından dönen Blackstone ailesi, değerli bebeklerinin doğumu ve yeni bir ev kurmak için hazırlıklara başlamıştı. Ancak geçmişten gelen bir hayalet ilişkilerinin temelini sarsacak, böylece her şey birbirine girecekti. Ethan ve Brynne birbirleri için her zamankinden daha fazla savaşmak zorundaydı.

"Evet, görüyorum. Burası çok güzel." Odayı inceledim, her şekildeki ve boyuttaki cam fanuslarda bulunan en az elli kadar beyaz muma baktım. Sıcak ışıltıları duvarlara ve mobilyalara yansıyarak her şeyin dünya dışı görünmesine sebep oluyordu. Ya da sanki zamanda geriye gitmişiz ve uzun yıllar önce var olan o yıldaymışız gibi geliyordu. Etrafımızdaküeri incelerken, başka bir yüzyılda yürüyebilirmişim gibi hissettim. Özellikle de üzerimde uzun, resmi elbisem varken. "Ama bu evi satın aldığına hâlâ inanamıyorum," diyerek arkama baktım. "Çok sevdim, Ethan/'
Bizden önce burada yaşamış olan insanları ve geçmiş samanlarda bu güzel odada neler yapmış olabileceklerini de merak etmeden duramadım. Ethan'la ikimizin yapmak üzere olduğu gibi başka düğün geceleri de olmuş muydu?
Tam ortaya yerleştirilmiş yatağın boyutuna baktım, odadaki her parça mobilyadan daha göz korkutucuydu. Oymalarla işlenmiş devasa sayvanlı yatak bembeyaz örtülerle kaplıydı ve açık pencereden süzülen yaz esintisiyle tiril tiril cibinliği hafifçe hareket ediyordu. Meşe oymalar, artık var olmayan bir devrin müthiş işçiliğiyle ışıldıyordu.
"Buna inan... ve seni çok seviyorum/'
Arkamdan gelen Ethan'm derin sesi, sessiz hareketsizliği bozdu.
Kıpırdamadan durdum ve bekledim.
Duvağım ensemden kaldırıldı ve sonra saç tutamlarım kenara doğru çekildi. Ardından yumuşak dudaklarının boynuma sertçe dokunduğunu hissettim, beni damgalar gibiydi. Sıcak dilinin o noktada bir kıvrılışla dolandığını hissettim, saniyeler içerisinde beni soluksuz ve istekle ürperir hale getiriyordu. Ethan bana belli belirsiz dokunmuş olsa da onun dokunuşu için çaresiz olan hafifmeşrep bir varlığa dönüşüyordum. Fakat o, benimle ilgili bu gerçeğin fazlasıyla farkındaydı.
"Satın almana gerek yoktu ama," diye fısıldadım. "Sadece sen Ethan. Sen, gerçekten istediğim ya da ihtiyaç duyduğum her şeysin."
Hareketsizleşti ve sonra yumuşak bir şekilde konuştu. "Ve işte bu yüzden sen benim için var olan tek kadınsın." Yumuşak öpücüklerle boynumun yan tarafını Öptü. "Diğer süsleri önemsemiyorsun. Sadece beni görüyorsun, bunu en başından beri biliyordum."
Bana dönüp büyük elleriyle yüzümü tuttu; başparmak-
lan ileri geri sürtünüyor, mavi gözleri yoğunluğuyla beni mühiirlüyordu. "Sana havaya ihtiyaç duyar gibi ihtiyaç duyuyorum. Sen benim havamsın, Brynne."
Ve sonra dudakları benimkileri kapladı. Hak iddiasında bulunurken dilinin derin darbeleriyle beni ele geçiriyordu. Bedenimin alt kısmının ani sıcaklıkla bir merkezde buluştuğunu hissettim, arzu ve özlem parıldayarak hayat buluyordu. Ethan bana ne kadar ihtiyaç duyduğunu gösteriyordu.
Ellerim saçlarına daldı ve avuçlarımı doldurup tutkuyu bir tık daha artırdım. Beni, gerçekten arzuyla titrer hale getiren derin öpücüklerle yalayıp yutarken inlediğimi duydum. İşler durdurmanın imkânsız olduğu noktaya gelmeden önce yavaşlatmam gerektiğini biliyordum.
Ellerim saçlarından ayrıldı ve göğsünü bulup Her-kül'ünki gibi bir güç uygulayarak onu öpüşmemize ara vermeye yetecek kadar geriye doğru ittim. Bu ne fiziksel ne de duygusal olarak kolaydı. Bütün gece onun etrafına dolanmaktan daha fazla istediğim bir şey yoktu ama ayrıca bir planım vardı ve gerçekleştiğini görmeye niyetliydim.

Kitap Adı: Değerli Şeyler
Orijinal Adı: Rare and Precious Things
Alt Başlık: The Blackstone Affair Serisi 4 PDF indir oku
Yazar: Raine Miller
Çevirmen: Tuba Özkat
Seri: Blackstone Serisi (Blackstone Series, #4)
Seri Sıralaması: #4
Karakterler: Brynne Bennett, Ethan Blackstone
Yayın Tarihi: 5 Şubat 2016
Sayfa Sayısı: 344
Dili: Türkçe
ISBN: 9786055016746
Yayınevi: Yabancı Yayınları
Tür: Roman, Edebiyat, Aşk, Romantizm, Erotik, Yeni Yetişkin, Genç-Yetişkin, Çağdaş, BDSM

Blackstone Serisi;
1. Kitap: Çırılçıplak
2. Kitap: Senin İçin
3. Kitap: Aç Gözlerini
3,5 Ara Kitap: Cherry Girl
4. Kitap: Değerli Şeyler

Kategoriler;
Edebiyat / Romantik Aşk

Epub indir
Pdf indir
(Not: İndirmek İçin Tıkladığınızda; 5 Saniye Bekleyip Reklamı Geç'e Tıklayıp İndirebilirsiniz)


Değerli Şeyler - Raine Miller ePub PDF e-Kitap indir TIKLA!
Bize en büyük desteği yorum yaparak sağlayabilirsiniz.
Ayrıca paylaş butonlarını kullanmayı ve kırık linkleri bize bildirmeyi unutmayın