Pdf Kitaplık

Ezik - Andrew Smith ePub PDF e-Kitap indir
Hemen İndir

Andrew Smith - Ezik ePub eBook Download PDF e-Kitap indir
Andrew Smith - Ezik PDF ePub eKitap indir

Gerçi, kafası klozete girdiğinde insan ancak içinden dua edebiliyor.
Duamda, sömestrin henüz başlamamasına özellikle müteşekkir olduğumu belirttim, klozet kar beyazıydı. Suyun kokusu da limon ve ısıtılmış havuz suyu gibi geliyordu.
Ama sonuçta lanet olası bir klozetti bu.
Kafam da içindeydi.
Casey Palmer kafamı bastırıp suratımı mis kokulu suyun içine sokmaya çalışırken Nick Matthews da gorilvari elleriyle ayaklarımı, ailemi Boston’a götüren uçağa ya da yukarıda başka her ne varsa ona doğru kaldırmıştı.
Amerikan futbolu oyuncularından nefret ediyorum.
Yaz boyunca kaldırdığım ağırlıklara da teşekkür ettim elbette ya da en azından o homurtular arasında bunu aklımdan geçirdim. Her ne kadar birer kurşun kalem gibi kırılmak üzere gibi olsalar da, kilidenmiş dirseklerim suratımı soktuğumun klozetin suyundan on santim yukarıda tutuyordu.
Ardından kendimi kötü hissettim. Casey ve Matthews’un kafamı suya sokup beni sıradan bir okul tuvaletinde boğmayı başardığında, dua esnasında (her ne kadar içimden de olsa) ettiğim küfür yüzünden çaylak yılımın cehenneme dönüşeceğinden emindim.
Aniden, ölüm döşeğindeki insanların zihinlerinin nasıl birden açıldığına dair hikâyelerin gerçekten de doğru olduğunu anladım. Lanet olası adını bilemediğim-tuvalet kâğıdı-tutacağının-üzerindeki-araba-çamurluğu-gibi-duran-parlak-krom parçanın altındaki neredeyse şeffaf, tek katlı ve deliksiz tuvalet kâğıdını gördüm. Tanrım! Bize layık gördükleri tuvalet kâğıdı bu mu?

Ryan Dean West'in Hayatı Tam Bir Karmaşa. On dört yaşındaki Ryan Dean, zengin çocukların gittiği yatılı Pine Mountain okulunda üçüncü sınıf öğrencisidir. Haylazların sürüldüğü yurtta, ragbi takımının en öküz oyuncusuyla aynı odayı paylaşmak zorunda kalmıştır. Ayrıca, kendisini ufak bir çocuk olarak gören en iyi arkadaşı Annie'ye âşıktır.

Okulu, hayatı ve ragbiyi idare etmeye çalışırken kendini birçok seçimle karşı karşıya bulan Ryan, bazı büyük hatalar yapar. Ancak hiçbir şey onu yaşayacaklarına hazırlayamamıştır. Aklının ucundan bile geçmeyen bir şey başına geldiğinde Ryan Dean ne olursa olsun önemli şeylere tutunmanın bir yolunu bulmak zorunda kalacaktır...

Ryan'ın çizimleriyle süslenmiş Ezik komik, içten, gerçekçi… ve tamamen unutulmaz.
(Tanıtım Bülteni)

Çok. Fena. Seksi.
Dilimi ağzından çıkarmayı başarabildiğimde, "Hoşlandın mı?" diye sordum. Dizginlemeden kendimi bırakma hazzma sahip olmayalı uzun zaman olmuştu. Ve hayalarım bunu kanıtlayacak tonda bir maviydi. Brynne düğün hazırlıkları için Marie Teyzesinin evinde kalıyordu. Bense insanların nasıl olup da bakir olmayı ve hâlâ normal bir şekilde işlemeyi başarabildiklerini merak ediyordum. Şey, aslında biliyordum. Devasa taşaklara neden oluyordu ve ben buna güçlükle dayanabiliyordum.
"Hoşlanmaktan daha fazlası Ethan. Buraya bayıldım." Yine etrafında dönerek eve baktı, şehvetli kıvrımlarını doğrudan kalçalarıma uydurdu. Ah, siktir evetl Bir dakikaya kadar, o hoş gelinliğinin dantelinin altındaki güzel kıçına dayanan aletimin kaya gibi sert olduğunu hissedecekti. Şu noktada, bir şeyleri frenlemeye gücüm yoktu. Onsuz geçen iki hafta inanılmayacak kadar uzun bir zamandı... Özellikle de onun yatağımda olmasına tamamen bağımlı hale gelmişken. Artık onsuzken iyi uyuyamıyordum. Artık Brynne yatakta yanımda değilse... kokusunu içime çekemiyor ve kendimi ona dolayamıyorsam benim için işler iyi gitmiyordu.

Yazar: Andrew Smith
Çevirmen: Akın Gökgezer
Sayfa Sayısı: 432
Baskı Yılı: 2016
Dili: Türkçe
Yayınevi: Pegasus
Tür: Gerçekçi Kurgu, Spor, Romantik Aşk Kitapları, Genç-Yetişkin, Çağdaş

Kategoriler;
Edebiyat / Gençlik

Epub indir

Pdf indir
(Not: İndirmek İçin Tıkladığınızda; 5 Saniye Bekleyip Reklamı Geç'e Tıklayıp İndirebilirsiniz)


Ezik - Andrew Smith ePub PDF e-Kitap indir TIKLA!
Bize en büyük desteği yorum yaparak sağlayabilirsiniz.
Ayrıca paylaş butonlarını kullanmayı ve kırık linkleri bize bildirmeyi unutmayın