Pdf Kitaplık

Kalbin Kuralları Madeline Hunter ePub PDF e-Kitap indir
Hemen İndir

Madeline Hunter - Kalbin Kuralları ePub eBook Download PDF e-Kitap indir
Madeline Hunter - Kalbin Kuralları PDF ePub eKitap indir

Tehlikeli. Çekici. Olağanüstü bir güç ve tutkuya sahip, her kadının içindeki şehvetli cazibeyi uyandırabilecek bir adam. Hayden Rothwell. Hayden hiçbir haber vermeden, bir teklif beklemeden, gizemli amaçları ve kudretli çekiciliğiyle Alexia Welbourne'ün evine girer. Saatler içinde Alexia beş parasız kalmıştır, ayrıca evlilik umutları tamamen yok olmuştur. Ta ki Hayden Rothwell onu yatağına alana kadar. Tutkulu bir an Alexia'yı, onu mahveden adamla evlenmesi için zorladığında, Hayden'ın onu baştan çıkarma oyunu çoktan başlamıştır. Ancak Alexia, yeni kocasının gizli amacını bilmiyordur. Hayden'ın ödemek için her şeyi göze alabileceği bir onur borcu vardır. Alexia ise bu oyundaki sürpriz oyuncudur. Onunla geçirdiği gecelerden vazgeçmek istemeyen Hayden, Alexia'yı yanında tutmanın bir yolunu bulmalıdır. Ancak bu sırada Alexia da kendi kurallarına göre oynamaya başlamıştır.

“İlerleme kaydediyorum.” Masada, devam eden bir deneyin izleri vardı. Başkalarının şans ve talih olarak gördüğünün ardında, benzerlikleri yöneten kurallar vardı. Bilim adamları, dünyanın iyi tasarlanmış bir saat gibi çalıştığını düşünüyorlardı ama Hayden aslında oldukça basit matematiksel denklemler tarafından yönetiliyor olabileceğini düşünüyordu.
Suttonly dolanmayı sürdürdü, ancak eski dostların yaptığı şekilde özel şeylere burnunu sokuyordu. Bir masanın üstünde duran kalın bir sayfa yığınına odaklandı. “Bu nedir?”
“Kısa süre önce Kraliyet Birliğinde sunulan yeni bir matematik denklemi. Tutuyor mu diye bakıyorum.” “Dikkatli olmalısın, Rothwell. Böyle ilgi alanları seni henüz sıkıcı yapmadı ama on yıl sonra, artık zinde olmadığında, Somerset House’u mekân edinen sersemler dışında kimse seni istemeyecek.”
“Soyut sayılarla oyunumu günde birkaç saatle sınırlıyorum,” dedi Hayden. “Şu işe bak ki, şu an o saat geçiyor.” “O zaman seni yalnız bırakayım. Bu arada, şu Lon-gvvorth’le ilgili iş... Umarım batmasına neden olan senin içinde gizli duran bir kana susamışlık değildir. Arkasında senin olduğuna dair söylentiler hâlâ durmadı.”
“Yıllardır kumar masasına oturmadım.”
“Ne ilginç bir cevap. Kaşlarımı kaldırmama yetecek kadar muğlak. Tabii umurunda olacak türden biri olsaydım. Longworth’ün gitmesi bence en iyisi oldu. Yorucu şevkinin ötesine bakabilirsen Ben eğlenceli biri olabiliyordu ama Timothy’nin can sıkıcı derecede açgözlü olduğu belliydi.”
Suttonly gidince, Hayden, belgeleri çekmeceye tıktı. Sonra masaya yaklaştı.
Dakikalar içinde, aklı, formüller içinde gezinmeye, rakamlarıyla simgelediği harika, kelimesiz bir şiirde salınmaya başladı. Öğrenciyken, matematiği, anlayamadığı şekilde üstün olduğu çok ilginç bir ders olarak görürdü. Sonunda bir öğretmen, onu, daha karmaşık hesaplamalarda saklı derin güzellikle tanıştırdı.
(Tanıtım Bülteni)

Yazar: Madeline Hunter
Çevirmen: Tuğçe Ebesek Büyükuğurlu
Sayfa Sayısı: 390
Baskı Yılı: 2016
Dili: Türkçe
Yayınevi: Epsilon Yayınları

Kategoriler;
Edebiyat / Romantik Aşk

epub ekitap indir download epub e-kitap indir

pdf ekitap indir download pdf e-kitap indir

(Not: İndirmek İçin Tıkladığınızda; 5 Saniye Bekleyip Reklamı Geç'e Tıklayıp İndirebilirsiniz)


Kalbin Kuralları Madeline Hunter ePub PDF e-Kitap indir TIKLA!
Bize en büyük desteği yorum yaparak sağlayabilirsiniz.
Ayrıca paylaş butonlarını kullanmayı ve kırık linkleri bize bildirmeyi unutmayın