Pdf Kitaplık

Parti Gecesi Cinayetleri - Susan McBride ePub PDF e-Kitap indir
Hemen İndir

Susan McBride - Parti Gecesi Cinayetleri ePub eBook Download PDF e-Kitap indir
Susan McBride - Parti Gecesi Cinayetleri Sosyete Dedektif 4 PDF ePub eKitap indir

Sosyete Dedektifi Serisi'nin bu macerasında, sosyetenin isyankâr vârisi Andy Kendricks'in yolu Dallas'ın ateşli striptiz kulüplerinden birine düşer. Bu sefer başı dertte olan, bir bekârlığa veda partisi sonrası ortadan kaybolan sevgilisi Brian'dır.

Kırmızı büstiyerler, kısa siyah etekler ve siyah uzun çizmeler içindeki barmen kızlar fahiş fiyatlı içki servisi yapıyorlardı. Bıkkın ifadeli, tangalı kadınlar, rahat hareket etmelerini sağlayan tekerlekli kulüp sandalyelerini döndürerek etraftaki müşterilerin kucaklarında yılan gibi kıvranıyorlardı. Yeşil ve mavi lazer ışıklar» Jedi yoğunluğuyla yanıp sönerken kulakları sağır eden müzik, havayı zonklayan bir basla dövüyordu.
Sanki etrafta sürüp giden yeterince zonklama yokmuş gibi.
Mekân her ne kadar kendini “beyefendiler kulübü” olarak lanse ediyor olsa da aslında bir striptiz kulübüydü, çoğunluğu üst tabakadan, beyaz yakalı, azgın erkek müşteri profiline rağmen yalın ve basitti. Brian Acura Coupesini, iyi aydınlatılmış üstü kapalı araba girişinin altındaki kaldırım kenarında hazır bekleyen valenin yanına çektiğinde, Rolex takmış yolcularını kusan lüks otomobiller sırasında kendisininki en mütevazı olanıydı. Elini sallasan Mercedes ya da Jaguar a çarpacaktı tabiri caizse.
Buraya gelmek kankasınm fikriydi. Toskana'daki yalnızca gelin, damat ve yakın aile dostlarının katılacağı düğünle başı bağlanmadan önce son arzusu bu olmuştu.
Erkekler Kulübü, bir kutlama mekânı olarak Brian’ın ilk tercihi sayılmazdı. Televizyon ekranında maçların oynadığı ve etrafta bilardo oynayan insanların gürültüsüyle dolu yerel barlardan herhangi birinde olmaktan da bir hayli mutlu olurdu aslında. Ama Matty bekârlığa veda olarak kucak dansı istemişti ve istediği kucak dansını alacaktı.
Brian, Dallas’ın kuzeybatısında bulunan bu işletmeye daha önce de iki kez gelmişti. İlki işle alakalıydı, firmanın bir müşterisi yakınlardaki Love Field Havaalanı ndan kalkacak uçağına binmeden önce “yerel aksiyona” bir göz atmak istemişti. Diğer ziyareti ise eski kız arkadaşlarından Allie Price vesilesiyle olmuştu. Kız, vitrinleri seksi iç çamaşırlarıyla süslenmiş pembe duvarların içinde ne olduğunu merak etmişti.
Düzenli müşteri olmak gibi bir niyeti yoktu.
İnsanların tepesinde, kırmızı kadife pileler kadar gerçek bir ümitsizlik havası sallanıyordu. Kendi ruhunda asla hissetmek istemeyeceği bir duyguydu bu.
Beyninin gri hücrelerini saran belli belirsiz sisi yoğunlaştıran, üçüncü birasını bitirirken bir saat daha, sonra buradan topukluyoruz,diye karar verdi. Üç şişe bu geceki limitiydi —bu küçük pornografik gezinin tayin edilmiş şoförüydü— bu yüzden bar onun için kapanmıştı.
Üzerinde stiletto ayakkabılar dışında pek bir şey olmayan narin bir kumral, önünden çalımla yürüyerek geçti ve yan masadaki, gözleri deli bakan adamın kucağına eyere biner gibi oturdu. Adamın iki arkadaşı tezahürat yaptı ve Brian, bu ulu orta gösteriden utanarak sandalyesinde döndü. Gerçi bu yerin ne için olduğunu biliyordu: Göz banyosu yapmak. Bak ama dokunma.
Tabii ya.
Birden Playboy un patronu Hugh Hefner’in bu sevimsiz hayatı yaşamaktan hiç sıkılıp sıkılmadığını merak etti ama hemen ardından kararını verdi. Hayır, muhtemelen bu hayat adamın kanına işlemişti.
"Hey Bri, şu bebeğin balkonlarına bak. Sence gerçek mi?”
Brian bakışlarını küçük sahnede dönen kadına çevirdi. Kadın, Striptiz filminde, Demi Moore’un kendisini, etrafında inanılmaz bir enerjiyle savurduğu parlak striptiz direğini görmezden gelmiş, AC/DC nin “Who Made Who” şarkısı eşliğinde gerçekten ruhsuz bir striptiz dansı yapıyordu. Brian, dansçıların denge sağlamak dışında direği nadir kullandığını fark etmişti. Koreografı de bir yere kadardı.
“Bebeğin balkonları” ona hiç gerçek gelmemişti. Olgun kavunlar kadar büyüktüler, kadın titreyerek dans ederken neredeyse hiç kımıldamıyorlardı, öylesine mükemmel yuvarlaklıkta ve diktiler ki neredeyse komik görünüyorlardı. Karikatür gibiydiler.
“Gerçeğin yanından bile geçemez.” diye konuya dâhil oldu Brian.

Dedektiflik yeteneklerini çoktan kanıtlamış olan Andy, Brian'ı bulmak için iz sürmeye başlar. İpuçları için hiç olmadık yerlere girmesi ve işi olmayacak insanlarla yüzleşmesi gerekir. Bunlar yetmezmiş gibi sosyetenin huysuz kraliçesi olan annesi ve Brian'ın eski sevgilisiyle de iş birliği yapmak zorunda kalacaktır.

Çaresizce Brian'ı arayan Andy'nin kafasında sorular dönüp durmaktadır: Tanıdığı en dürüst ve kibar adamın bagajında ölü bir striptizcinin ne işi vardır? Andy, daha ona olan hislerinden yeni emin olmuşken Brian'ı kaybedecek midir? En önemlisi, sorgusuz sualsiz güvendiği bu adamı hiç tanıyamamış mıdır?
(Tanıtım Bülteni)

Yazar: Susan McBride
Çevirmen: Yasemin Yurdakul
Sayfa Sayısı: 336
Baskı Yılı: 2016
Dili: Türkçe
Yayınevi: Eksik Parça

Kategoriler;
Edebiyat / Romantik Aşk

Epub indir

Pdf indir

(Not: İndirmek İçin Tıkladığınızda; 5 Saniye Bekleyip Reklamı Geç'e Tıklayıp İndirebilirsiniz)


Parti Gecesi Cinayetleri - Susan McBride ePub PDF e-Kitap indir TIKLA!
Bize en büyük desteği yorum yaparak sağlayabilirsiniz.
Ayrıca paylaş butonlarını kullanmayı ve kırık linkleri bize bildirmeyi unutmayın