Pdf Kitaplık

Sığınak K.A.Tucker ePub PDF e-Kitap indir
Hemen İndir

K. A. Tucker - Sığınak ePub eBook Download PDF e-Kitap indir
K. A. Tucker - Sığınak PDF ePub eKitap indir
Canhıraş haykırış elimde hazır olan alevi durdurdu. Gözlerim tam zamanında diğer tarafa kayınca Caden'ı gördüm. Yüzünde kayıp, boş bir ifadeyle alevlere doğru adım atıyordu. İrkildim. Kendisini öldürecekti.
Evangeline'in karmaşık transfer büyüsünü yaptıktan sonra kalan son bir parça sihirle, o kendini öldürmeden at-riyumdaki her bir alevi derhal söndürdüm.
Caden bana baktı. Zarar görmemişti. Muhteşem yüzü nefretten buruştu. Sorun değil. Benden nefret edebilirsin. Güvendesin ya.
Güçlü bir el beni boynumdan yakalayıp havaya kaldırdı. "Kız nerede?" diye kükredi Viggo. Gözleri öfkeyle yanıyordu.
Her şeye rağmen güldüm. Havada süzülüp iki metre ötedeki tuğla duvara çarparak darbenin etkisiyle kemiklerim kırılırken de gülmeye devam ettim. Yere yuvarlanıp yığıldığımda tüm bedenim sızlıyordu ve yüzüm acıyla buruşmuş bir şekilde, kemiklerim henüz iyileşmeye fırsat bulamadan geleceği kesin olan ikinci saldırıyı bekliyordum.
Haklıymışım.
Mortimer elini saçıma dolayıp başımı geri çekti. Önümde çömeldi; çikolata rengi gözleri öfkeyle yanıyordu. "Sana güvenmekle aptallık ettiğimizi biliyordum," diye kükredi dişlerini sıkarak. "Başka ne türlü gizli planların var, cadı?"
"Başka seçeneğim yoktu," diye fısıldayabildim; ağrıdan her kelimede yüzümü ekşitiyordum.
"Yalan!" diye gümbürdedi Mortimer. Sert bir itmeyle beni taş döşeli yere yüzükoyun yapıştırdı. Alnımın yarıldı-ğını ve narin burnumun patladığını hissettim. Kan boşalırken ağzıma metalik bir tat doldu.
Normalde, Viggo ve Mortimerle yaşadığımız fiziksel boğuşmaların acısını büyü güçlerimi kullanarak uyuştu-rurdum. Ama şimdi büyüm kendine gelecek zamanı bulana kadar birkaç dakika dayanmak zorundaydım. Büyük bir zorlukla başımı çevirip yanağımı taşın üzerine koydum. Karnımın üzerinde hareket etmeden yatarak tüm dikkatimi atriyumdaki kıyıma ve bu şiddetli çaüşmanın heyecanına kapılarak yarı saklanır vaziyette olan biteni izleyen seyircilere verdim. Sadece beş saniyeye ihtiyacım vardı ve sonra yüzüm iyileşecekti. On saniye içindeyse yepyeni olacaktım. Rahatla, Sofie. On saniye dayanabilirsin...
Kör bir nesne sırtımın orta kısmından kaburgalarımı yararak karnımdan çıkıp altımdaki taş döşeli yola vurunca şoktan nefesim kesildi. Viggo'nun imza hamlesi. Piç!
(Tanıtım Bülteni)

Kitap adı: Sığınak
Orijinal adı: Asylum
Yazarı: K. A. Tucker
Çevirmeni: İnci Nazlı
Sayfa sayısı: 288
Yayın Tarihi: 19 Şubat 2016
ISBN: 9786055016753
Yayınevi: Yabancı Yayınları
Türü: Genç- Yetişkin, Fantastik, Paranormal

Causal Enchantment Serisi;
1. Kitap: Lanetli
2. Kitap: Sığınak
3. Kitap: Allegiance
4. Kitap: Anomaly

Kategoriler;
Edebiyat / Bilim Kurgu

epub ekitap indir download epub e-kitap indir

pdf ekitap indir download pdf e-kitap indir

(Not: İndirmek İçin Tıkladığınızda; 5 Saniye Bekleyip Reklamı Geç'e Tıklayıp İndirebilirsiniz)


Sığınak K.A.Tucker ePub PDF e-Kitap indir TIKLA!
Bize en büyük desteği yorum yaparak sağlayabilirsiniz.
Ayrıca paylaş butonlarını kullanmayı ve kırık linkleri bize bildirmeyi unutmayın