Pdf Kitaplık

Gece Jeff Sampson ePub PDF e-Kitap indir
Hemen İndir

Jeff Sampson - Gece ePub eBook Download PDF e-Kitap indir
Jeff Sampson - Gece PDF ePub eKitap indir

Gözlerimi kırpıştırdım. Gözlerim dolmuştu. Ağlamalı mıydım? Emily Cooke’u çok iyi tanımıyordum. Aynı yaştaydık ve ortaokuldan beri aynı sınıftaydık takat son doku,’ senedir o benim için sadece “diğer Emily” idi. Her yıl öğretmenlerin ikimizi karıştırması beni sinir ederdi ama şimdi düşününce buna sinirlenmem aptalca geliyordu.
“Hâlâ orada mısın?"
Başımı salladım. Sonra kendimi salak gibi hissedip, “Evet, buradayım. Bu gerçekten çok kötü. Zavallı Emily. Zavallı ailesi...”
“Her neyse, geleceğin Paris Hilton’u olmak için yetişen, sıkıcı, zengin bir kızdı işte.” Megan’m sesi yumuşadı. “Sadece ‘Emily’ ve ‘ölmüş’ lafını duyunca çıldırdım. Olay, senin yaşadığın yerin sadece birkaç sokak ilerisinde olmuş ve Em, ölen kişinin sen olduğunu sandım. Lucas bana ölenin Emily Cooke olduğunu söyledi ama yine de seni arayıp emin olmak istedim.”
“Hayır, ben değilim,” dedim. “Ben... iyiyim.”
Ama hayır. Hiç de iyi değildim.
“Tamam o zaman. İyi olduğuna sevindim, Em. Sabah görüşürüz. Yedi buçukta?”
“Evet.”
Telefonu kapadım ve kulağımdan indirdim. Bacağım titriyordu, kendimi içeriye doğru çektim. Bana odamın penceresinden atlama isteği veren şey yok oldu. Dışarıya çıkma isteğim artık maskeli seri katilin dolaştığı, sezon dışı kampa gitme isteği gibiydi.
Gerçekten anlamadığım hisler üstüme çöktü ve beni rahatsız etti. Sanki beynim havayla kaplıydı ve bu da beni sersemletiyordu. Kendimi pencereden içeriye doğru çekerken odaklanamadım, dengemi kaybettim ve pervazdan yere düştüm.
Mükemmel. Bir de bir zamanlar balerin olmak istiyordum!
Odamın kapısı açıldı. “İyi misin? Bir gürültü duydum da.”
Üvey kız kardeşim Dawn, kapının eşiğinde duruyordu. Saçları düzenli bir şekilde arkadan toplanmıştı, yüzü makyajsızken bile magazin dergilerinin kapaklarındaki genç kızların yüzlerini andırıyordu. Kocaman Tweety tişörtlerinden giyse dahi vücudu mükemmel görünürdü. Bunu nasıl başardığına dair hiçbir fikrim yoktu.
Beni yerde yayılmış bir şekilde görünce gözleri büyüdü. “Dostum,” dedi, “vay canına, çok şey görünüyorsun...” Yüzündeki afallamış ifadeye bakmamaya çalışarak ayağa kalktım.
Dawn açık pencereye baktı. Soluk sarı perdeler akşamın serinliğinde sallanıyordu. “Bir yere mi gidiyorsun?” Duraksadım. Ben de az önce ne yaptığımı anlamamıştım. Neler düşünüyordum öyle? Pencereden dışarı atlamak ve etrafta gezinmek... Megan’dan gelen telefona bakmayı istememek... Tüm bunların hiçbir anlamı yoktu. Bir daha asla böyle bir şey yapmayacaktım.

Kitap Adı: Gece
Orijinal Adı: Vesper
Yazar: Jeff Sampson
Çevirmen: Eylül Yılmaz
Sayfa Sayısı: 248
Baskı Yılı: 2016
Dili: Türkçe
ISBN: 9786051731278
Yayınevi : Epsilon Yayınları
Tür: Genç Yetişkin, Paranormal, Fantezi, Kurtadam

Kategoriler;
Edebiyat / Fantastik

Pdf indir  /  Epub indir
(Not: İndirmek İçin Tıkladığınızda; 5 Saniye Bekleyip Reklamı Geç'e Tıklayıp İndirebilirsiniz)


Gece Jeff Sampson ePub PDF e-Kitap indir TIKLA!
Bize en büyük desteği yorum yaparak sağlayabilirsiniz.
Ayrıca paylaş butonlarını kullanmayı ve kırık linkleri bize bildirmeyi unutmayın