Pdf Kitaplık

Yaralar ve İzler - Karina Halle ePub PDF e-Kitap indir
Hemen İndir

Karina Halle - Yaralar ve Izler ePub eBook Download PDF e-Kitap indir
Karina Halle - Yaralar ve izler PDF ePub eKitap indir

“Seni yakalamamı istedin, değil mi?”
Javier’in sesi, düşüncelerimi bir matkap gibi deldi. Yanından geçtiğim kurak, engebeli Arizona Çölü’ne bakarken neler olduğunu hatırlamaya çalıştım. Bu bir rüya değildi, bir senaryo da değildi; bu gerçeğin ta kendisiydi. Direksiyonunda bir gangsterin oturduğu bir cipin arka koltuğundaydım. Korkulu rüyam olan eski erkek arkadaşım hemen yanı başımda oturuyordu. Kendimden taviz vererek Camden’a hayata, aşka, her şeye dair ikinci bir şans vermiştim. Artık Javier’in tutsağıydım. Altı yıllık beni yakalama çabalan sonunda semeresini vermişti.
Beni ya sevecek ya da öldürecek bir adamla kapana kısılmıştım. Javier Bemal’in ortası yoktu.
“Değil mi?” diye tekrarladı. Gözucuyla boş ver derce-sine elini salladığını gördüm. Koyu renkli camlardan sızan gün ışığı, saatinden yansıdı. “Ah, önemi yok. Biliyorum.”
Oltaya gelmek istemiyordum. Bütün bunlar gerçek değilmiş gibi davranarak pencereden dışarı bakmaya devam etmek istiyordum. Ayak parmaklarımdan başlayıp bütün vücuduma yayılan öfkeyi, göğsüme çökmeye başlayan tiksinme ve yenilgi hissini göz ardı etmek istiyordum.
Javier beni bulmuştu.
“Ceptelefonumu takip ettin,” dedim. Dilim damağıma yapışmıştı.
Kıkırdadı. Tüylerim diken diken oldu.
“Cidden mi? Ceptelefonun... meleğim, sen Jason Bo-ume değilsin.”
Jason, deyişine ve eskiden bana seslenirken kullandığı meleğim lafını söylerkenki küçümseyici tavrına, alaycı bir gülüşle karşılık vermek istedim. Evet, altı yıl önce onun meleğiydim. Ama kanatları ve kalbi kırılan o melek ölmüştü.
“Erişimim olmadıkça telefonunun izini süremem,” diye devam etti.
“O zaman arabanın izini sürdün,” dedim pencereye bakmayı sürdürerek.
İnsanın kanını donduran bir kahkaha daha... “Bunca zamandır o arabanın izini sürmek mi? Onu arayan adamlarım vardı. Beni bulun,diyen kocaman bir levhayla ortalıkta dolaşarak büyük bir riske girdin. Ama hayır, arabada izleme cihazı yoktu. Kendi arabama niye izleme cihazı koyayım ki?” “Çalınabilir diye...”
“Bunu ancak sen yaparsın, tatlım.”
Son kelimeyi söylerken sesi alçalıp merak uyandıran sevgi dolu bir tona büründü. Gözlerimi çevirip ona baktım, ama bakar bakmaz da pişman oldum. O ana kadar onunla göz göze gelmekten kaçındığımı fark etmiştim.
Javier’in saçları uzamıştı, ama eskisi kadar gür ve koyuydu. Aradan geçen yıllarda yüzü biraz zayıflamış, vücuduysa irileşmiş ve kuvvetlenmişti. Beyaz keten takımlı, ağaç kavunu sarısı gözlü bir aslana; parçalarının toplamından çok daha fazlası olan bir yaratığa benziyordu. Ona baktıkça etrafımdaki alan daraldı.
Işıldayan gözleriyle bana gülümsedi. Nazik bir gülümseme değildi. O yüzden onunla ne kadar az göz teması kurarsam benim için o kadar hayırlı olacağını hissederek bakışlarımı hemen yere indirdim. Bileğinde, saatinin kısmen kapattığı Wish dövmesini gördüm.
“Ellie Watt,” dedi sakince. “Gerçek adını öğrenmem uzun sürmedi. Hatta bir gün tamamen tesadüf eseri öğrendim desem yeridir. Dolayısıyla birinden kaçarken gerçek adını kullanıyorsan, en aptal adamın bile senin izini sürebileceğini biliyor olmalısın.”
Gözlerimi kırpıştırıp başımı tekrar pencereye çevirdim. Camden adına son derece dikkatli davranmış, Connor Malloy olarak asla bulunamayacağından emin olmak için gereken bütün tedbirleri almıştım. Aynı şeyi kendim için yapmamıştım. Javier ve adamlarının Palm Valley’de peşimde olduklarını öğrendiğimiz ve Nevada’ya yollandığımız an çok daha temkinli davranmalıydım. Camden’dan ziyade kendi üzerime yoğunlaşmalıydım. Javier, Laughlin’deki otele kadar
izimi sürmüştü. Sonrasındaysa eski kimliklerimden birini kullanmaya başlayarak akıllıca hareket ettiğimi sanmıştım. Yeterince akıllıca hareket etmemiştim.
“Las Vegas’ta bekleyen adamlarım vardı,” dedi. Tırnaklarını incelediğini hissedebiliyordum. “Oradan nereye gideceğini, kazandığın paraları aklama ihtiyacı duyacağını tahmin etmek zor olmadı. Otel ve kumarhaneler bölgesinde kalacak kadar cüretkârdın. Adamlarımdan biri arabanı, yani benim arabamı görmüş. Seni oteline kadar izlemiş. Arabayı gizlemek için adamakıllı uğraşmamışsın bile...”

Edisyon Adı: Yaralar ve İzler
Orijinal Adı: Shooting Scars
Alt Başlık: Karina Halle Yaralar ve Izler PDF indir oku
Yazar: Karina Halle
Çevirmen: Ömer Mülazım
Seri: Sanatçılar Serisi (The Artists Trilogy Series, #2)
Seri Sıralaması: #2
Karakterler: Ellie Watt, Javier Bernal, Camden McQueen
Yayın Tarihi: 1 Mayıs 2016
Sayfa Sayısı: 416
Dili: Türkçe
ISBN: 9786053489351
Yayınevi: Novella Yayınları
Tür: Roman, Edebiyat, Aşk, Romantizm, Çağdaş, Yeni Yetişkin, Yetişkin,

The Artists Üçlemesi;
0,5 Ara Kitap: Günahlar ve İğneler
1. Kitap: Zevk ve Acı
2. Kitap: Yaralar ve İzler
3. Kitap: Bold Tricks

Kategoriler;
Edebiyat / Romantik Aşk

Mobilden indir  /  PDF indir

(Not: İndirmek İçin Tıkladığınızda; 5 Saniye Bekleyip Reklamı Geç'e Tıklayıp İndirebilirsiniz)


Yaralar ve İzler - Karina Halle ePub PDF e-Kitap indir TIKLA!
Bize en büyük desteği yorum yaparak sağlayabilirsiniz.
Ayrıca paylaş butonlarını kullanmayı ve kırık linkleri bize bildirmeyi unutmayın